Český tenisový svaz

Kučerová Elena

Datum narození:
01.09.2012
Platnost reg. do:
22.11.2022
Klub:
TK Uherské Hradiště
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
30.4.2022, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Uherské Hradiště
0
2.
II.TŘÍDA BS
14.5.2022, Tenisový klub Tesla Brno - TK Uherské Hradiště
0
3.
II.TŘÍDA BS
28.5.2022, TK Uherské Hradiště - TJ Jiskra Strážnice
0
4.
II.TŘÍDA BS
4.6.2022, TK Uherské Hradiště - TJ Kraví Hora Brno
0
5.
II.TŘÍDA BS
18.6.2022, SK Jundrov Brno - TK Uherské Hradiště
0
6.
II.TŘÍDA BS
25.6.2022, TK Uherské Hradiště - TK Znojmo B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
30.4.2022, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Uherské Hradiště
0
2.
II.TŘÍDA BS
14.5.2022, Tenisový klub Tesla Brno - TK Uherské Hradiště
0
3.
II.TŘÍDA BS
28.5.2022, TK Uherské Hradiště - TJ Jiskra Strážnice
0
4.
II.TŘÍDA BS
4.6.2022, TK Uherské Hradiště - TJ Kraví Hora Brno
0
5.
II.TŘÍDA BS
18.6.2022, SK Jundrov Brno - TK Uherské Hradiště
0
6.
II.TŘÍDA BS
25.6.2022, TK Uherské Hradiště - TK Znojmo B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.12.2021, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 4/-

0
2
15.01.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 500), K: 5/-

0
3
22.01.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 500), K: 6/-

0
4
29.01.2022

TK Zlín (C - 500), K: 4/-

0
5
04.02.2022, Panorama Sport

PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 500), K: 4/-

0
6
05.03.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/-

0
7
12.03.2022

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 4/-

0
8
19.03.2022, Mladcova Cup 2022

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 5/4

0
9
26.03.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/-

0
10
15.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

0
11
22.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
12
10.06.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

0
13
30.06.2022, SNAUWAERT CUP

TK Brno - Chrlice (C - 300), K: 4/-

0
14
02.07.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

0
15
09.07.2022, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
16
16.07.2022, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
19.07.2022

Tenis Nový Jičín,z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
30.07.2022

TK Hlučín (C - 300), K: 4/-

7
19
06.08.2022

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/-

0
20
10.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/-

10
21
20.08.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

7
22
27.08.2022

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

15
23
02.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
39/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.12.2021, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 4/-

-
2
15.01.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 500), K: 5/-

-
3
22.01.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 500), K: 6/-

-
4
29.01.2022

TK Zlín (C - 500), K: 4/-

-
5
04.02.2022, Panorama Sport

PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 500), K: 4/-

-
6
05.03.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/-

-
7
12.03.2022

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 4/-

-
8
19.03.2022, Mladcova Cup 2022

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 5/4

0
9
26.03.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/-

-
10
15.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

-
11
22.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

7
12
10.06.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

-
13
30.06.2022, SNAUWAERT CUP

TK Brno - Chrlice (C - 300), K: 4/-

-
14
02.07.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

0
15
09.07.2022, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
16
16.07.2022, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
19.07.2022

Tenis Nový Jičín,z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
30.07.2022

TK Hlučín (C - 300), K: 4/-

-
19
06.08.2022

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/-

-
20
10.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/-

-
21
20.08.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

-
22
27.08.2022

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

0
23
02.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/8
06.08.2022

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/-

32>16 Hladká Klára- Kučerová Elena3:6, 6:2, 1:0 (13)
získané body: 0 b.