Český tenisový svaz

Drábek Jan

Datum narození:
18.12.2011
Platnost reg. do:
01.11.2022
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
LTC Sušice
154 (15)
 
 
 
2022-L
TK Slavia Plzeň
89 (20)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 6/6

0
2
04.12.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/5

20
3
11.12.2021

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

20
4
18.12.2021, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 6/6

40
5
26.12.2021, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/6

27
6
08.01.2022, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

0
7
15.01.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 7/7

35
8
22.01.2022, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500), K: 6/-

0
9
05.02.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/5

27
10
12.02.2022

TK Oáza Říčany (B - 600), K: 10/-

35
11
19.02.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

60
12
26.02.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 600), K: 10/-

0
13
05.03.2022, B Praha

SK HAMR, z.s. (B - 600), K: 11/11

60
14
12.03.2022, Loko Winter Cup 2022

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 500), K: 5/5

20
15
19.03.2022, Vitality cup Březnice

TC VITALITY Březnice (C - 500), K: 5/5

20
16
26.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

30
17
16.04.2022, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 300), K: 6/6

27
18
23.04.2022, okresní přebor Plzeň - město

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P), K: 4/4

30
19
21.05.2022, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
20
11.06.2022

Tenisový klub Rokycany (C - 300), K: 5/5

40
21
01.07.2022

TK Pelhřimov (B - 400), K: 8/8

0
22
09.07.2022

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/9

0
23
16.07.2022, TK Nýrsko Open

Tenis klub Nýrsko (C - 300), K: 4/4

30
24
18.07.2022

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/9

0
25
23.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 9/9

40
26
27.07.2022, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
27
06.08.2022, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 400), K: 11/-

0
 Jednotlivci celkem
583/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 6/6

20
2
04.12.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/5

0
3
11.12.2021

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
18.12.2021, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 6/6

14
5
26.12.2021, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/6

0
6
08.01.2022, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
15.01.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 7/7

18
8
22.01.2022, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500), K: 6/-

-
9
05.02.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/5

0
10
12.02.2022

TK Oáza Říčany (B - 600), K: 10/-

-
11
19.02.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

20
12
26.02.2022, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 600), K: 10/-

-
13
05.03.2022, B Praha

SK HAMR, z.s. (B - 600), K: 11/11

0
14
12.03.2022, Loko Winter Cup 2022

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 500), K: 5/5

15
15
19.03.2022, Vitality cup Březnice

TC VITALITY Březnice (C - 500), K: 5/5

20
16
26.03.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

15
17
16.04.2022, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 300), K: 6/6

20
18
23.04.2022, okresní přebor Plzeň - město

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P), K: 4/4

15
19
21.05.2022, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
20
11.06.2022

Tenisový klub Rokycany (C - 300), K: 5/5

20
21
01.07.2022

TK Pelhřimov (B - 400), K: 8/8

16
22
09.07.2022

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/9

0
23
16.07.2022, TK Nýrsko Open

Tenis klub Nýrsko (C - 300), K: 4/4

15
24
18.07.2022

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/9

19
25
23.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 9/9

0
26
27.07.2022, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 12/12

21
27
06.08.2022, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 400), K: 11/-

-
 Jednotlivci celkem
307/23
11.12.2021

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Drábek, Janda - Trnka, Nosaľ 6:2, 6:4
2>1 Drábek, Janda - Komínek, Dvořák 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
01.07.2022

TK Pelhřimov (B - 400), K: 8/8

16>8 Drábek, Rusňák - Gerišer, Roček 7:6 (5), 6:2
8>4 Motal, Mikeš - Drábek, Rusňák 6:2, 6:4
získané body: 16 b.
23.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 9/9

16>8 Komínek, Jakeš - Drábek, Rusňák 6:3, 6:4
získané body: 0 b.