Datum narození: | 01.05.2010 |
Platnost reg. do: | 20.04.2025 |
Klub: | Sparta Kutná Hora |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | LTC Kolín | 609 (6) | |||
2022-Z | LTC Kolín | 509 (6) | |||
2022-L | Sparta Kutná Hora | 439 (6) | 783 (3) |
||
2023-Z | Sparta Kutná Hora | 438 (1) | 647 (3) |
||
2023-L | Sparta Kutná Hora | 538 (4) |
|||
2024-Z | Sparta Kutná Hora | 416 (6) |
|||
2024-L | Sparta Kutná Hora | 337 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
13.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Toman Michal | 6:3, 5:7, 1:0 (6) |
16>8 | Lvovský Albert | - | Suchomel Jan | 6:1, 6:3 |
získané body: 7 b. |
13.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šubert Daniel | - | Suchomel Jan | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Perůtka Matyáš | - | Suchomel Jan | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zykán Jonáš | - | Suchomel Jan | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Čermák Jan | 6:0, 6:3 |
16>8 | Novotný Jakub | - | Suchomel Jan | 6:3, 5:7, 1:0 (7) |
získané body: 9 b. |
02.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dvořák Mikuláš | - | Suchomel Jan | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Dvořák Jonáš | 6:3, 7:6 |
16>8 | Sršeň Mikuláš | - | Suchomel Jan | 6:2, 6:1 |
získané body: 9 b. |
16.12.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Kovář Vilem | 6:1, 6:3 |
16>8 | Dočekal Jakub | - | Suchomel Jan | 6:1, 6:2 |
získané body: 9 b. |
06.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Doležal Ondřej | 6:0, 6:1 |
16>8 | Masopust Matěj | - | Suchomel Jan | 6:3, 7:5 |
získané body: 7 b. |
27.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Dočekal Jakub | - | Suchomel Jan | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Fišer Maxmilian | 6:0, 6:0 |
16>8 | Suchomel Jan | - | Volšička Vojtěch | 6:2, 6:4 |
8>4 | Cisarz Kryštof | - | Suchomel Jan | 7:5, 6:4 |
získané body: 13 b. |
17.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pilný, Hranický | - | Suchomel, Doležal | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Suchomel Jan | - | Kobosil Oskar | 6:4, 6:1 |
8>4 | Vaněk Michal | - | Suchomel Jan | 6:2, 6:3 |
získané body: 10 b. |
09.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vaněk, Hlas | - | Suchomel, ŽEMLA | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
19.04.2024, A1 Memoriál Petra MariňákaTK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Roček Eduard | - | Suchomel Jan | 4:6, 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |