Datum narození: | 18.06.2011 |
Platnost reg. do: | 20.04.2025 |
Klub: | LTC Tábor 1903 |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | LTC Tábor 1903 | 883 (4) | |||
2022-L | LTC Tábor 1903 | 1017 (4) | |||
2023-Z | LTC Tábor 1903 | 764 (4) | |||
2023-L | LTC Tábor 1903 | 951 (4) | |||
2024-Z | LTC Tábor 1903 | 298 (1) | 731 (3) |
||
2024-L | LTC Tábor 1903 | 298 (1) | 346 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
16.12.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Příhoda Jakub | - | Rázga Jakub | 4:6, 7:6 |
16>8 | Sršeň Tomáš | - | Příhoda Jakub | 6:0, 6:1 |
získané body: 9 b. |
16.12.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dvořák, Vaněk | - | Tichy, Příhoda | 7:6, 7:6 |
získané body: 0 b. |
26.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Příhoda Jakub | - | Rázga Lukáš | 6:3, 7:5 |
8>4 | Hlavnička Tomáš | - | Příhoda Jakub | 6:1, 6:4 |
získané body: 13 b. |
26.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
29.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dočekal Jakub | - | Příhoda Jakub | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Toman, Novotný | - | Doležal, Příhoda | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Horečný Christian | - | Příhoda Jakub | 7:5, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Horečný Christian | - | Příhoda Jakub | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Příhoda Jakub | - | Polok Filip | 6:0, 6:0 |
16>8 | Urban Lukáš | - | Příhoda Jakub | 6:0, 6:0 |
získané body: 17 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
17.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Příhoda Jakub | - | Různar David | 6:1, 6:3 |
8>4 | Vondřich Tomáš | - | Příhoda Jakub | 6:0, 1:6, 1:0 (8) |
získané body: 10 b. |
02.03.2024Tenis Tábor (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Martinovský Tobiáš | - | Příhoda Jakub | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024Tenis Tábor (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |