Datum narození: | 21.04.2011 |
Platnost reg. do: | 14.10.2025 |
Klub: | LTC Domažlice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | LTC Domažlice | 202 (12) | 402 (4) |
||
2022-L | LTC Domažlice | 152 (15) | 381 (4) |
648 (3) | |
2023-Z | LTC Domažlice | 100 (20) | 349 (6) |
686 (4) | |
2023-L | LTC Domažlice | 122 (15) | 306 (6) |
927 (3) | |
2024-Z | LTC Domažlice | 111 (1) | 174 (12) |
700 (4) | |
2024-L | LTC Domažlice | 183 (1) | 192 (9) |
497 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 10.02.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | 17 |
2 | 01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 14 |
3 | 20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 14 |
Jednotlivci celkem | 45/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 10.02.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | 12 |
2 | 01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 14 |
3 | 20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 10 |
Jednotlivci celkem | 36/3 |
10.02.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Podestát Tadeáš | - | Havel Jan | 3:6, 6:1, 1:0 (5) |
16>8 | Kupka Ondřej | - | Podestát Tadeáš | 6:1, 6:0 |
získané body: 17 b. |
01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Podestát Tadeáš | - | Lang Jakub | 6:1, 6:1 |
4>2 | Kortus Štěpán | - | Podestát Tadeáš | 6:0, 6:0 |
získané body: 14 b. |
20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Podestát Tadeáš | - | Múčka Matěj | 6:1, 6:1 |
4>2 | Prokopec Filip | - | Podestát Tadeáš | 6:0, 6:2 |
získané body: 14 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODR I. B 5.5.2024, LTC Domažlice - TK Škoda Plzeň A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODR I. B 5.5.2024, LTC Domažlice - TK Škoda Plzeň A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
5.5.2024, ODR I. B LTC Domažlice - TK Škoda Plzeň A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Podestát Tadeáš | - | Hůrka Martin | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024, ODR I. B LTC Domažlice - TK Škoda Plzeň A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Procházka, Podestát | - | Křivanec, Hůrka | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
19.01.2024, Halový okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Podestát Tadeáš | - | Hejda David | 6:0, 6:0 |
4>2 | Podestát Tadeáš | - | Švejnoch Marek | 6:1, 6:1 |
2>1 | Podestát Tadeáš | - | Lang Jakub | 6:1, 6:1 |
získané body: 30 b. |
19.01.2024, Halový okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pivoňka, Podestát | - | Lang, Faschingbauer | 6:2, 6:0 |
2>1 | Pivoňka, Podestát | - | Lang, Švejnoch | 6:1, 6:3 |
získané body: 14 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Krystek Jakub | - | Podestát Tadeáš | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Raev David | - | Podestát Tadeáš | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Podestát Tadeáš | - | Faschingbauer Jan | 6:2, 6:0 |
4>2 | Podestát Tadeáš | - | Lang Jakub | 6:2, 7:5 |
2>1 | Podestát Tadeáš | - | Pivoňka Tomáš | 6:2, 6:2 |
získané body: 30 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | OŽA I. B 4.5.2024, LTK Klatovy - TCG Karlovy Vary |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | OŽA I. B 4.5.2024, LTK Klatovy - TCG Karlovy Vary |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
4.5.2024, OŽA I. B LTK Klatovy - TCG Karlovy Vary | ||||
---|---|---|---|---|
team | Podestát Tadeáš | - | Mudra Matouš | 2:6, 6:1, 3:6 |
získané body: 0 b. |
4.5.2024, OŽA I. B LTK Klatovy - TCG Karlovy Vary | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rucki, Podestát | - | Fišer, Mudra | 6:1, 6:2 |
získané body: 4 b. |