Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
6
0
44:10
90:25
611:285
12
2
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
5
1
40:14
83:35
613:401
11
3
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
2
26:28
60:60
502:515
10
4
TK Hořovice
Tisknout
3
3
32:22
65:47
492:419
9
5
TK Březnice B
Tisknout
3
2
26:19
54:40
421:386
8
6
TJ Višňová
Tisknout
1
5
20:34
48:70
475:559
7
7
TK Březnice C
Tisknout
1
4
12:33
28:69
328:509
6
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
6
7:47
16:98
283:651
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
8
Tenis Dobříš C TK Březnice B
6:3
12:6
91:47
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Podroužek Otakar
1
Barták Robert
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Prusík Filip
1
Punčochář Miroslav
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Vít Martin
1
Hrudka Miroslav
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
4.
Audy Patrik
1
Hybrant Miloš
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Vítová Berenika
1
Kymplová Jaroslava
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Nováková Františka (H)
1
Marešová Dana
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Prusík Filip
Audy Patrik
1
1
Barták Robert
Punčochář Miroslav
1
1
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
8.
Vít Martin
Podroužek Otakar
1
1
Hrudka Miroslav
Hybrant Miloš
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Vítová Berenika
Nováková Františka (H)
1
1
Kymplová Jaroslava
Marešová Dana
3
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
91
47
12
6
6
3

Soupiska Tenis Dobříš C

jméno
nar.
BH
1
Podroužek Otakar
29.09.1976
1029
1
2
Prusík Filip
05.03.1977
1029
1
3
Vít Martin
02.07.1981
1029
1
4
Audy Patrik
14.10.1975
1029
1
5
Skřivánek Tomáš
02.07.1973
1029
1
6
Skřivánek Max
29.08.2009
1029
1
7
Orság Matúš
10.02.2009
1029
1
21
Prusíková Lucie
17.07.2004
658
3
22
Audy Sofie (H)
20.11.2009
927
1
23
Vítová Berenika
02.08.2009
927
1
24
Nováková Františka (H)
16.02.2009
927
1

Soupiska TK Březnice B

jméno
nar.
BH
1
Barták Robert
02.04.1967
1029
1
2
Nusl Adam
18.09.1985
1029
1
3
Punčochář Miroslav
14.04.1967
1029
1
4
Hrudka Miroslav
24.12.1977
1029
1
5
Doul Tomáš
17.05.1973
1029
1
6
Hybrant Miloš
16.11.1971
1029
1
7
Hudeček Dan
16.07.1975
1029
1
8
Bambas Stanislav
07.09.1966
1029
1
21
Kymplová Jaroslava
08.02.1971
706
3
22
Vaněčková Martina
03.09.1966
927
1
23
Marešová Dana
21.05.1984
927
1