Datum narození: | 24.12.1977 |
Platnost reg. do: | 17.04.2025 |
Klub: | TK Březnice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 19 - IV. třída G 25.05.2024 NT 02.06., TK Březnice B - Spartak Žebrák B |
1 |
2. | 19 - IV. třída G 04.05.2024 NT 12.05., Tenis Dobříš C - TK Březnice B |
1 |
3. | 19 - IV. třída G 01.06.2024 NT 16.06., TK Bohutín, z.s. B - TK Březnice B |
1 |
4. | 19 - IV. třída G 15.06.2024 NT 23.06., TK Březnice B - TK Březnice C |
1 |
5. | 19 - IV. třída G 22.06.2024 NT 29.06., Sokol Kamýk n.Vlt. B - TK Březnice B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 10 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 19 - IV. třída G 25.05.2024 NT 02.06., TK Březnice B - Spartak Žebrák B |
1 |
2. | 19 - IV. třída G 04.05.2024 NT 12.05., Tenis Dobříš C - TK Březnice B |
1 |
3. | 19 - IV. třída G 01.06.2024 NT 16.06., TK Bohutín, z.s. B - TK Březnice B |
1 |
4. | 19 - IV. třída G 15.06.2024 NT 23.06., TK Březnice B - TK Březnice C |
1 |
5. | 19 - IV. třída G 22.06.2024 NT 29.06., Sokol Kamýk n.Vlt. B - TK Březnice B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 10 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
25.05.2024 NT 02.06., 19 - IV. třída G TK Březnice B - Spartak Žebrák B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrudka Miroslav | - | Zíma Radek | 6:3, 6:1 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 19 - IV. třída G TK Březnice B - Spartak Žebrák B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Punčochář, Hrudka | - | Zíma, Drobný | 6:2, 6:0 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 19 - IV. třída G Tenis Dobříš C - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vít Martin | - | Hrudka Miroslav | 6:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 19 - IV. třída G Tenis Dobříš C - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vít, Podroužek | - | Hrudka, Hybrant | 4:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 19 - IV. třída G TK Bohutín, z.s. B - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Drašnar Ondřej | - | Hrudka Miroslav | 5:7, 6:4, 4:6 |
získané body: 1 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 19 - IV. třída G TK Bohutín, z.s. B - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bernát, Šmatlák | - | Hrudka, Hybrant | 5:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 19 - IV. třída G TK Březnice B - TK Březnice C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrudka Miroslav | - | Mikoláš Marek | 6:0, 6:1 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 19 - IV. třída G TK Březnice B - TK Březnice C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrudka, Punčochář | - | Mikoláš, Tetaur | 6:4, 6:4 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 19 - IV. třída G Sokol Kamýk n.Vlt. B - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Černý Richard | - | Hrudka Miroslav | 1:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 19 - IV. třída G Sokol Kamýk n.Vlt. B - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Balek, Černý | - | Hrudka, Hybrant | 2:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |