Datum narození: | 02.07.1981 |
Platnost reg. do: | 24.01.2025 |
Klub: | Tenis Dobříš |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 19 - IV. třída G 27.04.2024 NT 01.05., TJ Višňová - Tenis Dobříš C |
0 |
2. | 19 - IV. třída G 25.05.2024 NT 02.06., Tenis Dobříš C - TK Bohutín, z.s. B |
0 |
3. | 19 - IV. třída G 04.05.2024 NT 12.05., Tenis Dobříš C - TK Březnice B |
0 |
4. | 19 - IV. třída G 01.06.2024 NT 16.06., TK Březnice C - Tenis Dobříš C |
1 |
5. | 19 - IV. třída G 11.05.2024 NT 19.05., Spartak Žebrák B - Tenis Dobříš C |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 19 - IV. třída G 27.04.2024 NT 01.05., TJ Višňová - Tenis Dobříš C |
1 |
2. | 19 - IV. třída G 25.05.2024 NT 02.06., Tenis Dobříš C - TK Bohutín, z.s. B |
1 |
3. | 19 - IV. třída G 04.05.2024 NT 12.05., Tenis Dobříš C - TK Březnice B |
0 |
4. | 19 - IV. třída G 01.06.2024 NT 16.06., TK Březnice C - Tenis Dobříš C |
1 |
5. | 19 - IV. třída G 11.05.2024 NT 19.05., Spartak Žebrák B - Tenis Dobříš C |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
27.04.2024 NT 01.05., 19 - IV. třída G TJ Višňová - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Slunečko Jiří | - | Vít Martin | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 19 - IV. třída G TJ Višňová - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Černý, Boukal | - | Podroužek, Vít | 6:4, 2:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 19 - IV. třída G Tenis Dobříš C - TK Bohutín, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vít Martin | - | Drašnar Ondřej | 3:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 19 - IV. třída G Tenis Dobříš C - TK Bohutín, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Podroužek, Vít | - | Bernát, Šmatlák | 4:6, 6:0, 11:9 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 19 - IV. třída G Tenis Dobříš C - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vít Martin | - | Hrudka Miroslav | 6:7, 4:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 19 - IV. třída G Tenis Dobříš C - TK Březnice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vít, Podroužek | - | Hrudka, Hybrant | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 19 - IV. třída G TK Březnice C - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Raška Lukáš | - | Vít Martin | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 19 - IV. třída G TK Březnice C - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Raška, Šmatlák | - | Vít, Skřivánek | 1:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 19 - IV. třída G Spartak Žebrák B - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zíma Radek | - | Vít Martin | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 19 - IV. třída G Spartak Žebrák B - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rybáček, Drobný | - | Vít, Audy | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |