Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
5
1
30:24
63:50
471:436
11
2
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
4
2
28:26
59:56
480:437
10
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
4
2
24:30
50:65
454:531
10
5
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
3
28:26
58:54
437:441
9
6
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
5
23:31
50:65
443:474
7
7
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
6
13:41
29:82
318:584
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
7
Sokol Smíchov I. B TK Horní Měcholupy C
0:9
0:18
36:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bradáč Matěj
6
Duda Adam
9
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Farbiak Marek
4
Duda Václav
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
3.
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
1
Přikrylová Kateřina (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Řežábková Marika
1
Sázavská Veronika
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Pidrman David
3
Jumar Jakub
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
6.
Keníž Martin (EU)
1
Hrouda Tomáš
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
Řežábková Marika
1
1
Přikrylová Kateřina (H)
Sázavská Veronika
1
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Bradáč Matěj
Pidrman David
6
3
Duda Adam
Jumar Jakub
9
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
Macek Vojtěch
Farbiak Marek
4
4
Duda Václav
Hrouda Tomáš
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
36
111
0
18
0
9

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Chlumský Tomáš
18.05.1999
415
6
2
Bradáč Matěj
20.04.2004
355
6
3
Farbiak Marek
19.06.1988
543
4
4
Macek Vojtěch
20.03.2001
509
4
5
Pidrman David
25.03.2000
947
3
6
Pavlík Šimon
10.04.1990
1029
1
7
Macek Matyáš
14.03.2004
1029
1
8
Pidrman Dominik
24.02.2003
1029
1
9
Keníž Martin (EU)
06.11.1984
1029
1
21
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
658
3
22
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
04.06.2002
927
1
23
Řežábková Marika
18.10.1992
927
1
24
Šornová Klára
31.03.2007
927
1
25
Tomečková Anita
10.09.2008
927
1
26
Neffová Dominika
21.07.2006
927
1

Soupiska TK Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Duda Adam
02.08.2008
259
9
2
Duda Václav
13.09.1974
1029
1
3
Jumar Jakub
08.10.2007
1029
1
4
Hrouda Tomáš
06.12.1986
1029
1
5
Fröhlich Adam
24.01.1973
1029
1
6
Koliha Matouš (H)
21.12.1972
1029
1
7
Holada Jan
16.03.2007
1029
1
8
Fojtů Lukas
19.01.2008
1029
1
9
Máca Ondřej
17.03.1996
1029
1
10
Mohamed Rahman (H)
30.07.2009
1029
1
11
Jumar Pavel
29.08.1975
1029
1
12
Holub Jakub (H)
08.01.2008
1029
1
21
Pešková Johana
23.01.2002
325
6
22
Zajíčková Kateřina (H)
07.02.2010
927
1
23
Rosolová Petra
20.12.1993
927
1
24
Přikrylová Kateřina (H)
28.08.2010
927
1
25
Sázavská Veronika
10.07.1982
927
1
26
Allertová Kamila
05.01.1967
927
1
27
Mužíková Tereza (H)
09.01.2004
927
1
28
Procházková Eva
15.05.1985
927
1