Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
4
2
28:26
59:56
480:437
10
3
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
4
1
25:20
53:41
384:364
9
4
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
3
28:26
58:54
437:441
9
5
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
5
9:36
20:72
246:497
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TJ Kyje Praha 14 LTC Radotín A
5:4
11:9
81:80
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
8
TJ Sokol Vršovice II. TJ Kyje Praha 14
4:5
8:11
73:72
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
10
TJ Kyje Praha 14 Sokol Smíchov I. B
4:5
8:10
75:82
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
15
TK Konstruktiva, z.s. B TJ Kyje Praha 14
3:6
6:12
64:80
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
19
TJ Kyje Praha 14 KAPITOL Tenis
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024
22
Sportcentrum Uhříněves B TJ Kyje Praha 14
4:5
8:11
65:76
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
28
TJ Kyje Praha 14 TK Horní Měcholupy C
0:0
 
 
 

Soupiska TJ Kyje Praha 14

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Marek
28.11.2003
1029
1
2
Syrový Jakub
03.06.2002
1029
1
3
Mráz Jakub (H)
17.05.2009
1029
1
4
Eichler Daniel
29.05.2003
1029
1
5
Boháč Radim
15.05.1988
1029
1
6
Říha Jakub
05.06.1997
1029
1
7
Vlášek Matěj
16.12.2001
1029
1
21
Martincová Nicole
02.01.1996
773
3
22
Ferfecká Valentina
10.07.2002
706
3
23
Tichá Linda (H)
12.12.2006
875
3
24
Ticháčková Nela
28.04.2003
927
1
Kapitán družstva TJ Kyje Praha 14
Příjmení a jméno: Štěpán Marek
Telefon: 737379843
E-mail: skola@tshradecka.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Kyje Praha 14
Příjmení a jméno: Eichler Daniel
Telefon: 725377533
E-mail: skola@tshradecka.cz