Český tenisový svaz

Bradáč Matěj

Datum narození:
20.04.2004
Platnost reg. do:
02.02.2025
Klub:
Sokol Smíchov I.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
DTJ Jinonice
1120 (4)
 
 
 
2016
DTJ Jinonice
787 (6)
 
 
 
2017
DTJ Jinonice
455 (1)
690 (4)
 
 
2018
Sokol Smíchov I.
 
435 (6)
 
 
2019
Sokol Smíchov I.
 
254 (1)
856 (3)
 
2020
Sokol Smíchov I.
 
 
489 (6)
 
2021
Sokol Smíchov I.
 
 
510 (4)
 
2022-Z
Sokol Smíchov I.
 
 
323 (6)
441 (4)
2022-L
Sokol Smíchov I.
 
 
430 (4)
553 (4)
2023-Z
Sokol Smíchov I.
 
 
686 (1)
795 (3)
2023-L
Sokol Smíchov I.
 
 
769 (1)
816 (3)
2024-Z
Sokol Smíchov I.
 
 
 
390 (6)
2024-L
Sokol Smíchov I.
 
 
 
355 (6)
01.12.2023

CTA Rudná (C - 800), K: 4/4

16>8 Merhaut Jan- Bradáč Matěj7:6 (4), 6:0
získané body: 0 b.
01.12.2023

CTA Rudná (C - 800), K: 4/4

8>4 Sembdner, Gutul - Bradáč, Pidrman 6:1, 6:1
získané body: 0 b.
17.11.2023

CTA Rudná (D - 800), K: -/2

8>4 Bradáč, Pidrman - Endršt, Svatoň 6:4, 6:2
4>2 Bradáč, Pidrman - Liška, Hořejšek 6:4, 6:2
2>1 Bradáč, Pidrman - Krejčík, Vacík 6:2, 6:1
získané body: 7 b.
08.12.2023

CTA Rudná (D - 800), K: -/2

8>4 Farbiak, Bradáč - Dostál, Komárek 6:3, 6:3
4>2 Farbiak, Bradáč - David, Princ 6:2, 6:3
2>1 Čermák, Koubský - Farbiak, Bradáč 7:6, 7:5
získané body: 5 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
25.05.2024, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Smíchov I. A
0
2.
02. 1.třída A
01.06.2024, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I. A
0
3.
02. 1.třída A
15.06.2024, Sokol Smíchov I. A - SK Meteor Praha A
1
1.
10. 3.třída C
27.04.2024, Sportcentrum Uhříněves B - Sokol Smíchov I. B
0
2.
10. 3.třída C
04.05.2024, Sokol Smíchov I. B - TK Horní Měcholupy C
0
3.
10. 3.třída C
11.05.2024, TJ Kyje Praha 14 - Sokol Smíchov I. B
1
4.
10. 3.třída C
01.06.2024, Sokol Smíchov I. B - LTC Radotín A
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
25.05.2024, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Smíchov I. A
1
2.
02. 1.třída A
01.06.2024, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I. A
0
3.
02. 1.třída A
15.06.2024, Sokol Smíchov I. A - SK Meteor Praha A
0
1.
10. 3.třída C
27.04.2024, Sportcentrum Uhříněves B - Sokol Smíchov I. B
4
2.
10. 3.třída C
04.05.2024, Sokol Smíchov I. B - TK Horní Měcholupy C
0
3.
10. 3.třída C
11.05.2024, TJ Kyje Praha 14 - Sokol Smíchov I. B
1
4.
10. 3.třída C
01.06.2024, Sokol Smíchov I. B - LTC Radotín A
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13