Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
10
TJ Kyje Praha 14 Sokol Smíchov I. B
4:5
8:10
75:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Syrový Jakub
1
Bradáč Matěj
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Mráz Jakub (H)
1
Farbiak Marek
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Ferfecká Valentina
3
Oberlanderová Natálie
3
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
4.
Tichá Linda (H)
3
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
1
6:0
7:5
 
13
5
2
0
1
0
5.
Boháč Radim
1
Macek Vojtěch
4
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Říha Jakub
1
Pidrman David
3
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
7.
Ferfecká Valentina
Tichá Linda (H)
3
3
Oberlanderová Natálie
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
3
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Syrový Jakub
Eichler Daniel
1
1
Macek Vojtěch
Farbiak Marek
4
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Boháč Radim
Mráz Jakub (H)
1
1
Bradáč Matěj
Pidrman David
6
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
75
82
8
10
4
5

Soupiska TJ Kyje Praha 14

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Marek
28.11.2003
1029
1
2
Syrový Jakub
03.06.2002
1029
1
3
Mráz Jakub (H)
17.05.2009
1029
1
4
Eichler Daniel
29.05.2003
1029
1
5
Boháč Radim
15.05.1988
1029
1
6
Říha Jakub
05.06.1997
1029
1
7
Vlášek Matěj
16.12.2001
1029
1
21
Martincová Nicole
02.01.1996
773
3
22
Ferfecká Valentina
10.07.2002
706
3
23
Tichá Linda (H)
12.12.2006
875
3
24
Ticháčková Nela
28.04.2003
927
1

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Chlumský Tomáš
18.05.1999
415
6
2
Bradáč Matěj
20.04.2004
355
6
3
Farbiak Marek
19.06.1988
543
4
4
Macek Vojtěch
20.03.2001
509
4
5
Pidrman David
25.03.2000
947
3
6
Pavlík Šimon
10.04.1990
1029
1
7
Macek Matyáš
14.03.2004
1029
1
8
Pidrman Dominik
24.02.2003
1029
1
9
Keníž Martin (EU)
06.11.1984
1029
1
21
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
658
3
22
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
04.06.2002
927
1
23
Řežábková Marika
18.10.1992
927
1
24
Šornová Klára
31.03.2007
927
1
25
Tomečková Anita
10.09.2008
927
1
26
Neffová Dominika
21.07.2006
927
1