Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
5
1
30:24
63:50
471:436
11
2
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
4
2
28:26
59:56
480:437
10
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
4
2
24:30
50:65
454:531
10
5
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
3
28:26
58:54
437:441
9
6
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
5
23:31
50:65
443:474
7
7
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
6
13:41
29:82
318:584
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TJ Kyje Praha 14 LTC Radotín A
5:4
11:9
81:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Štěpán Marek
1
Špringer Adam
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Mráz Jakub (H)
1
Hudek Michael
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Martincová Nicole
3
Wallová Anna
4
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
4.
Ferfecká Valentina
3
Šebestová Zuzana
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
5.
Eichler Daniel
1
Bartoníček Jiří
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Boháč Radim
1
Neřold Petr
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Martincová Nicole
Ferfecká Valentina
3
3
Wallová Anna
Šebestová Zuzana
4
1
2:6
6:3
1:0
9
9
2
1
1
0
8.
Mráz Jakub (H)
Boháč Radim
1
1
Špringer Adam
Neřold Kryštof
6
1
6:4
3:6
0:1
9
11
1
2
0
1
9.
Štěpán Marek
Syrový Jakub
1
1
Hudek Michael
Bartoníček Jiří
1
1
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
               
81
80
11
9
5
4

Soupiska TJ Kyje Praha 14

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Marek
28.11.2003
1029
1
2
Syrový Jakub
03.06.2002
1029
1
3
Mráz Jakub (H)
17.05.2009
1029
1
4
Eichler Daniel
29.05.2003
1029
1
5
Boháč Radim
15.05.1988
1029
1
6
Říha Jakub
05.06.1997
1029
1
7
Vlášek Matěj
16.12.2001
1029
1
21
Martincová Nicole
02.01.1996
773
3
22
Ferfecká Valentina
10.07.2002
706
3
23
Tichá Linda (H)
12.12.2006
875
3
24
Ticháčková Nela
28.04.2003
927
1

Soupiska LTC Radotín A

jméno
nar.
BH
1
Špringer Adam
08.03.2000
446
6
2
Hanzlík David
13.02.1999
1029
1
3
Hudek Michael
12.10.1988
1029
1
4
Bartoníček Jiří
13.12.1966
1029
1
5
Neřold Kryštof
16.12.1995
1029
1
6
Pašek Miroslav
11.03.1970
1029
1
7
Růžička Tomáš
12.04.1980
1029
1
8
Kacíř Rostislav
16.06.1976
1029
1
9
Neřold Petr
07.09.1966
1029
1
10
Šobr Tomáš
01.04.1961
1029
1
11
Johanides Jan
15.02.2000
1029
1
12
Sladký Štěpán
08.07.1999
1029
1
21
Wallová Anna
19.03.1987
586
4
22
Kuberová Adéla
24.07.2008
828
3
23
Schäferová Elena
19.11.1968
734
3
24
Šebestová Zuzana
01.08.1993
927
1
25
Honzková Alžběta
11.04.1990
927
1
26
Petlanová Nela
10.08.2009
927
1
27
Zounková Martina
15.07.2001
927
1
28
Mezerová Adéla
23.01.2001
927
1