Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
8
TJ Sokol Vršovice II. TJ Kyje Praha 14
4:5
8:11
73:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Svoboda Michal
9
Štěpán Marek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Orálek Štěpán
1
Syrový Jakub
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Časarová Veronika
1
Martincová Nicole
3
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Čurdová Simona (H)
1
Ferfecká Valentina
3
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Dvořák Radek
1
Mráz Jakub (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Šuléř Stanislav
1
Říha Jakub
1
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
7.
Časarová Veronika
Čurdová Simona (H)
1
1
Martincová Nicole
Ferfecká Valentina
3
3
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Svoboda Michal
Šuléř Stanislav
9
1
Štěpán Marek
Syrový Jakub
1
1
1:6
6:0
1:0
8
6
2
1
1
0
9.
Orálek Štěpán
Dvořák Radek
1
1
Mráz Jakub (H)
Říha Jakub
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
               
73
72
8
11
4
5

Soupiska TJ Sokol Vršovice II.

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Michal
12.09.1989
284
9
2
Cienciala Jan (H)
09.01.2004
641
4
3
Orálek Štěpán
20.08.1994
1029
1
4
Dvořák Radek
14.12.1974
1029
1
5
Votápek Jakub
07.01.1987
1029
1
6
Šuléř Stanislav
12.10.1970
1029
1
7
Petras Vilém
01.01.1995
1029
1
21
Časarová Veronika
18.08.2000
927
1
22
Čurdová Simona (H)
15.03.2001
927
1
23
Ksandrová Jana
04.09.1968
927
1
24
Strejčovská Veronika
28.03.1983
927
1

Soupiska TJ Kyje Praha 14

jméno
nar.
BH
1
Štěpán Marek
28.11.2003
1029
1
2
Syrový Jakub
03.06.2002
1029
1
3
Mráz Jakub (H)
17.05.2009
1029
1
4
Eichler Daniel
29.05.2003
1029
1
5
Boháč Radim
15.05.1988
1029
1
6
Říha Jakub
05.06.1997
1029
1
7
Vlášek Matěj
16.12.2001
1029
1
21
Martincová Nicole
02.01.1996
773
3
22
Ferfecká Valentina
10.07.2002
706
3
23
Tichá Linda (H)
12.12.2006
875
3
24
Ticháčková Nela
28.04.2003
927
1