Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. A TJ Radlice z.s. A
3:6
7:12
69:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kalivoda Adam
4
Štětka Ondřej
25
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Brettl Filip
6
Paroulek Filip
20
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Novotná Naira
4
Kodešová Klára (H)
20
6:4
6:7
3:6
15
17
1
2
0
1
4.
Dirlbeck Isabelle
3
Kasková Valentýna
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
5.
Perníček Lukáš
3
Řezníček Vladimír
12
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Plůcha Martin
1
Svoboda Šimon
12
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Dirlbeck Isabelle
Novotná Naira
3
4
Kodešová Klára (H)
Kasková Valentýna
20
6
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Plůcha Martin
Kalivoda Adam
1
4
Svoboda Šimon
Řezníček Vladimír
12
12
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Brettl Filip
Perníček Lukáš
6
3
Štětka Ondřej
Paroulek Filip
25
20
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
69
84
7
12
3
6

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Sklenka Victor Andrés
21.09.2001
68
20
2
Kalivoda Adam
17.04.1997
480
4
3
Brettl Filip
12.12.2006
358
6
4
Perníček Lukáš
06.12.2007
924
3
5
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
6
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
7
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
8
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
9
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
10
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
11
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
12
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
21
Svobodová Jana (H)
01.08.2008
658
3
22
Novotná Naira
29.05.2008
506
4
23
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
24
Teiralová Adéla
16.02.2009
828
3
25
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
26
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
27
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
28
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1

Soupiska TJ Radlice z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Štětka Ondřej
29.09.1999
35
25
2
Paroulek Filip
20.06.2005
56
20
3
Duda Adam (H)
28.10.2004
58
20
4
Velík Lukáš (H)
17.06.2005
148
12
5
Řezníček Vladimír
01.03.1993
182
12
6
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
7
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
8
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
21
Kodešová Klára (H)
28.05.2006
61
20
22
Dvořáková Kristýna (H)
14.11.2003
374
6
23
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
24
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
25
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
26
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1