Český tenisový svaz

Kasková Valentýna

Datum narození:
05.08.2005
Platnost reg. do:
14.04.2024
Klub:
TJ Radlice z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ Radlice
606 (4)
 
 
 
2017
TJ Radlice
413 (6)
 
 
 
2018
TJ Radlice
146 (1)
413 (4)
 
 
2019
TJ Radlice
 
204 (9)
 
 
2020
TJ Radlice
 
147 (1)
293 (6)
 
2021
TJ Radlice
 
 
169 (9)
575 (3)
2022-Z
TJ Radlice
 
 
225 (6)
 
2022-L
TJ Radlice
 
 
227 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
30.04.2022, TJ Radlice A - TC VŠ Praha
0
2.
03. 1.třída B
07.05.2022, TK Ruzyně Praha A - TJ Radlice A
0
3.
03. 1.třída B
14.05.2022, TJ Radlice A - TK Start Praha-Topolka D
0
4.
03. 1.třída B
28.05.2022, LTC Svoboda Praha A - TJ Radlice A
3
5.
03. 1.třída B
18.06.2022, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. D
0
1.
05. 2.třída B
04.06.2022, TK Ruzyně Praha B - TJ Radlice B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
30.04.2022, TJ Radlice A - TC VŠ Praha
0
2.
03. 1.třída B
07.05.2022, TK Ruzyně Praha A - TJ Radlice A
0
3.
03. 1.třída B
14.05.2022, TJ Radlice A - TK Start Praha-Topolka D
0
4.
03. 1.třída B
28.05.2022, LTC Svoboda Praha A - TJ Radlice A
4
5.
03. 1.třída B
18.06.2022, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. D
4
1.
05. 2.třída B
04.06.2022, TK Ruzyně Praha B - TJ Radlice B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
05.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Glaserová Eva- Kasková Valentýna6:2, 6:7 (3), 1:0 (1)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
08.05.2022, TJ Radlice A - TK Horní Měcholupy A
0
2.
22. 1.třída B
15.05.2022, TK Písnice A - TJ Radlice A
0
3.
22. 1.třída B
29.05.2022, TJ Radlice A - SK OAZA Praha
1
4.
22. 1.třída B
05.06.2022, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
0
5.
22. 1.třída B
19.06.2022, TJ Radlice A - TJ Spoje Praha B
1
6.
22. 1.třída B
26.06.2022, TJ Radlice A - LOB S.A. Bohnice, z.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
08.05.2022, TJ Radlice A - TK Horní Měcholupy A
0
2.
22. 1.třída B
15.05.2022, TK Písnice A - TJ Radlice A
0
3.
22. 1.třída B
29.05.2022, TJ Radlice A - SK OAZA Praha
1
4.
22. 1.třída B
05.06.2022, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
0
5.
22. 1.třída B
19.06.2022, TJ Radlice A - TJ Spoje Praha B
0
6.
22. 1.třída B
26.06.2022, TJ Radlice A - LOB S.A. Bohnice, z.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
05.06.2022, 22. 1.třída B
SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
team Urbanova Berenika - Kasková Valentýna 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
team - Kasková scr.
získané body: 0 b.