Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
13
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A LOB S.A. Bohnice, z.s. A
5:4
11:8
96:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gorbušin Ivan
9
Sklenka Victor Andrés
20
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
2.
Lazarev Leon
6
Kalivoda Adam
4
6:0
6:7
3:6
15
13
1
2
0
1
3.
Starečková Viktorie (H)
1
Novotná Naira
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Tichá Julie
1
Ondráčková Kateřina
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Žák Kryštof
9
Brettl Filip
6
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
6.
Hauge Lukáš
6
Perníček Lukáš
3
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Starečková Viktorie (H)
Tichá Julie
1
1
Novotná Naira
Ondráčková Kateřina
4
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Gorbušin Ivan
Lazarev Leon
9
6
Sklenka Victor Andrés
Brettl Filip
20
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Žák Kryštof
Hauge Lukáš
9
6
Kalivoda Adam
Perníček Lukáš
4
3
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
               
96
78
11
8
5
4

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Gorbušin Ivan
07.06.2001
297
9
2
Lazarev Leon
12.02.2002
369
6
3
Žák Kryštof
23.08.2002
287
9
4
Hauge Lukáš
17.03.2003
410
6
5
Tuša Robert (H)
14.02.2006
438
6
6
Čepl Filip (H)
24.01.2006
1029
1
7
Hegenbart Max
08.10.2001
1029
1
8
Šimek Pavel
15.12.1978
1029
1
9
Blažek Tomáš
06.05.1991
1029
1
21
Linhartová Nela (H)
12.04.2007
102
15
22
Dobiášová Vanessa (H)
09.01.2008
367
6
23
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
927
1
24
Tichá Julie
28.03.2009
927
1
25
Rathanová Kateřina
25.08.2009
927
1

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Sklenka Victor Andrés
21.09.2001
68
20
2
Kalivoda Adam
17.04.1997
480
4
3
Brettl Filip
12.12.2006
358
6
4
Perníček Lukáš
06.12.2007
924
3
5
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
6
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
7
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
8
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
9
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
10
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
11
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
12
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
21
Svobodová Jana (H)
01.08.2008
658
3
22
Novotná Naira
29.05.2008
506
4
23
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
24
Teiralová Adéla
16.02.2009
828
3
25
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
26
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
27
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
28
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1