Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
12
LOB S.A. Bohnice, z.s. A SK HAMR, z.s. C
2:7
5:15
61:110
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brettl Filip
6
Voleský Daniel
9
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Růžek Filip (H)
4
Žoldák Patrik
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Novotná Naira
4
Heřmanová Tereza
9
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Dirlbeck Isabelle
3
Irahola Natalie
4
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
5.
Plůcha Martin
1
Augustýn Tadeáš
6
6:3
4:6
7:6
17
15
2
1
1
0
6.
Surovčík Roman
1
Rybín Kryštof
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Novotná Naira
Dirlbeck Isabelle
4
3
Heřmanová Tereza
Heřmanová Barbora
9
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Plůcha Martin
Surovčík Roman
1
1
Žoldák Patrik
Voleský Daniel
6
9
7:6
1:6
0:1
8
13
1
2
0
1
9.
Brettl Filip
Růžek Filip (H)
6
4
Augustýn Tadeáš
Rybín Kryštof
6
1
5:7
 
 
5
13
0
2
0
1
               
61
110
5
15
2
7

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Sklenka Victor Andrés
21.09.2001
68
20
2
Kalivoda Adam
17.04.1997
480
4
3
Brettl Filip
12.12.2006
358
6
4
Perníček Lukáš
06.12.2007
924
3
5
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
6
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
7
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
8
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
9
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
10
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
11
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
12
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
21
Svobodová Jana (H)
01.08.2008
658
3
22
Novotná Naira
29.05.2008
506
4
23
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
24
Teiralová Adéla
16.02.2009
828
3
25
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
26
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
27
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
28
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
2
Pírek František
02.06.2000
353
6
3
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
4
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
5
Žoldák Patrik
02.06.2006
391
6
6
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
7
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
315
6
9
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
10
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
11
Kačín Ondřej
30.07.2011
1029
1
21
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
22
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
23
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
25
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12
26
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
27
Zikmundová Aneta
16.06.2007
306
6
28
Žoldáková Denisa
01.01.2008
412
4