Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
5
0
40:5
81:15
507:222
10
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
3
2
24:21
52:46
396:370
8
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
3
2
23:22
50:50
393:403
8
4
TK Semily A
Tisknout
3
1
22:14
48:30
345:263
7
5
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
1
17:19
36:43
277:311
7
6
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
1
4
20:25
45:50
361:354
6
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
4
11:34
25:72
252:472
6
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
5
14:31
32:63
280:416
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
12
TK Dynamo Hradec Králové B SK HIT Hradec Králové z.s. B
1:8
4:16
45:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martinek Ondřej
3
Polák Marek
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Adam Pavel
1
Záplata Ondřej
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Stříteská Ema
1
Novotná Natálie
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Horáčková Žaneta
1
Sulková Karolína
1
5:7
6:2
0:1
11
10
1
2
0
1
5.
Michálek Tomáš
1
Novák Matěj (H)
1
6:3
2:6
0:1
8
10
1
2
0
1
6.
Michálek Lukáš
1
Záplata Jiří
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Stříteská Ema
Horáčková Žaneta
1
1
Novotná Natálie
Sulková Karolína
4
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Martinek Ondřej
Adam Pavel
3
1
Polák Marek
Záplata Ondřej
4
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Michálek Tomáš
Michálek Lukáš
1
1
Záplata Jiří
Novák Matěj (H)
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
45
98
4
16
1
8

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Martinek Ondřej
22.05.1980
898
3
2
Slavík Ondřej
01.08.1989
1029
1
3
Adam Pavel
06.03.1964
1029
1
4
Michálek Tomáš
26.01.2003
1029
1
5
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1029
1
6
Michálek Lukáš
26.01.2003
1029
1
7
Částek Adam
30.06.2006
1029
1
8
Martinek Vojtěch
19.07.2008
1029
1
9
Karel Jakub
14.12.2007
1029
1
10
Vojáček Josef
21.05.2007
1029
1
11
Douda Štěpán
25.09.2008
1029
1
21
Vaňková Lucie (H)
29.09.1979
927
1
22
Mahlerová Kateřina
23.03.1980
927
1
23
Dittrichová Sofie
29.12.2006
927
1
24
Reichlová Alžběta (H)
03.01.2008
927
1
25
Stříteská Ema
21.04.2008
927
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
927
1

Soupiska SK HIT Hradec Králové z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Šrámek Ondřej
17.09.2002
121
15
2
Svoboda Josef (H)
25.10.2008
512
4
3
Polák Marek
21.04.2001
584
4
4
Záplata Ondřej
09.08.2004
744
3
5
Novák Matěj (H)
28.02.2009
1029
1
6
Valenta Jan
31.08.1981
1029
1
7
Rous Marek
04.02.1998
1029
1
8
Mazáč Tomáš
13.01.1993
1029
1
9
Záplata Jiří
25.02.2003
1029
1
10
Novák Jakub
26.07.1999
1029
1
21
Svobodová Klára
11.06.2005
128
12
22
Blaščíková Kateřina
16.07.2003
149
12
23
Novotná Natálie
12.12.1996
450
4
24
Sulková Karolína
02.10.2007
927
1