Český tenisový svaz

Reichlová Alžběta

Datum narození:
03.01.2008
Platnost reg. do:
30.01.2025
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TENIS-CENTRUM DTJ HK
452 (6)
 
 
 
2020
TENIS-CENTRUM DTJ HK
220 (12)
 
 
 
2021
TENIS-CENTRUM DTJ HK
315 (1)
352 (4)
 
 
2022-Z
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
286 (4)
 
 
2022-L
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
282 (6)
 
 
2023-Z
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
416 (1)
 
 
2023-L
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
554 (3)
 
2024-Z
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
497 (4)
 
2024-L
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
491 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - Královéhradecký krajský přebor
11.5.2024 NT 26.5.2024, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TK Dynamo Hradec Králové A
0
2.
02 - Královéhradecký krajský přebor
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Dynamo Hradec Králové A - Lokomotiva Trutnov A
0
1.
04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
25.5.2024 NT 2.6.2024, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A - TK Dynamo Hradec Králové B
0
2.
04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
15.6.2024 NT 23.6.2024, TJ Lázně Bělohrad B - TK Dynamo Hradec Králové B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - Královéhradecký krajský přebor
11.5.2024 NT 26.5.2024, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TK Dynamo Hradec Králové A
9
2.
02 - Královéhradecký krajský přebor
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Dynamo Hradec Králové A - Lokomotiva Trutnov A
0
1.
04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
25.5.2024 NT 2.6.2024, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A - TK Dynamo Hradec Králové B
0
2.
04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
15.6.2024 NT 23.6.2024, TJ Lázně Bělohrad B - TK Dynamo Hradec Králové B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
26.5.2024 NT 1.6.2024, TK Lomnice n.Pop.-TK Semily - TK Dynamo Hradec Králové
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
2.6.2024 NT 15.6.2024, TK Dynamo Hradec Králové - Tenis Nová Paka
1
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
12.5.2024 NT 25.5.2024, TK Dynamo Hradec Králové - TK Turnov
1
4.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
28.4.2024 NT 4.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Dynamo Hradec Králové
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
26.5.2024 NT 1.6.2024, TK Lomnice n.Pop.-TK Semily - TK Dynamo Hradec Králové
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
2.6.2024 NT 15.6.2024, TK Dynamo Hradec Králové - Tenis Nová Paka
2
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
12.5.2024 NT 25.5.2024, TK Dynamo Hradec Králové - TK Turnov
1
4.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
28.4.2024 NT 4.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Dynamo Hradec Králové
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9