Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
6
0
49:5
99:15
615:222
12
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
4
2
30:24
67:53
495:441
10
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
488:451
10
4
TK Semily A
Tisknout
3
2
24:21
56:42
417:350
8
5
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
2
4
27:27
57:58
448:426
8
6
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
2
20:25
43:58
348:410
8
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
5
14:40
31:84
300:567
7
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
6
14:40
32:81
280:524
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
2
TJ Lázně Bělohrad B Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
6:3
12:8
73:74
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
7
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A Tenis Nová Paka A
4:5
11:10
81:71
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
11
Spartak Vrchlabí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
5:4
10:8
69:74
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
14
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A TK Dynamo Hradec Králové B
9:0
18:0
110:33
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
20
SK HIT Hradec Králové z.s. B Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
9:0
18:0
108:22
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
21
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A TK Semily A
7:2
12:8
87:72
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2024 NT 29.6.2024
28
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A TENIS-CENTRUM DTJ HK E
0:0
 
 
 

Soupiska Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Borůvka Michal (H)
29.06.1996
662
4
2
Dörre Filip
09.12.1995
1029
1
3
Čížek Daniel
12.04.2002
1029
1
4
Hrdina David
18.02.2003
1029
1
5
Novotný Jakub
18.06.1992
1029
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1029
1
7
Vaniš Patrik
08.02.1975
1029
1
8
Černý Tomáš
25.03.1961
1029
1
9
Dobrev Marcel
29.09.1983
1029
1
10
Kopecký David
16.05.1979
1029
1
11
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1029
1
12
Goliaš Pavol (EU)
08.03.2000
1029
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
282
6
22
Řezáčová Štěpánka (H)
31.08.2009
706
3
23
Drabbová Adriana (H)
22.09.1993
706
3
24
Gralton Francesca
13.08.2011
927
1
25
Kánská Alžběta (H)
08.04.2010
927
1
26
Karenová Lucie
26.05.2007
927
1
Kapitán družstva Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Příjmení a jméno: Dörre Filip
Telefon: 739960299
E-mail: filip.dorre95@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Příjmení a jméno: Dörre Adéla
Telefon: 605152803
E-mail: adelka.dorreova2002@seznam.cz