Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
04.05.2024
12
TO VOKD Ostrava-Poruba TK TENNISPOINT FM
1:8
2:16
39:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pivoda Lukáš
1
Konečný David
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Sluka Daniel
1
Rusňák Vojtěch
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Slaninová Lenka
1
Marečková Vendula
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Pivodová Marika
1
Konvičková Eliška
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Vrbka Matěj
1
Krmaschek Kryštof
1
1:5
 
 
1
12
0
2
0
1
6.
Tichý David
1
Rojíček Daniel
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Pivoda Lukáš
Sluka Daniel
1
1
Konečný David
Krmaschek Kryštof
6
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
8.
Tichý David
Tichý David
3
1
Rusňák Vojtěch
Rojíček Daniel
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Slaninová Lenka
Pivodová Marika
1
1
Marečková Vendula
Konvičková Eliška
4
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
39
103
2
16
1
8

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Tichý David
20.09.1972
1004
3
2
Uvíra Matěj
20.07.1990
1029
1
3
Pivoda Lukáš
27.10.1996
1029
1
4
Sluka Daniel
19.11.1996
1029
1
5
Kobilík Václav
25.09.1998
1029
1
6
Vrbka Matěj
22.10.1997
1029
1
7
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1029
1
8
Res Ondřej
14.08.2006
1029
1
9
Tichý David
04.02.2009
1029
1
10
Svoboda Daniel
20.09.2007
1029
1
11
Res Richard
25.01.2002
1029
1
21
Kvochová Karolína (H)
01.10.2002
927
1
22
Slaninová Lenka
21.04.1968
927
1
23
Resová Lucie
14.08.2006
927
1
24
Pivodová Marika
16.02.1991
927
1
25
Kuchařová Denisa (H)
23.06.2002
927
1
26
Máchová Denisa
09.07.2007
927
1
27
Resová Kamila
25.04.1973
927
1

Soupiska TK TENNISPOINT FM

jméno
nar.
BH
1
Konečný David
29.05.2003
307
6
2
Rusňák Vojtěch
07.11.2001
1029
1
3
Krmaschek Kryštof
25.08.1999
1029
1
4
Rojíček Daniel
30.01.2008
1029
1
5
Nykl Radim
14.12.1993
1029
1
6
Jányš Albert
04.03.2009
1029
1
7
Hvolka Petr
06.04.2007
1029
1
8
Kuch Kristián
16.08.2008
1029
1
9
Moravec Adam
05.11.2011
1029
1
10
Wagner Matyáš
16.01.2006
1029
1
11
Cecava Patrick
19.09.2012
1029
1
12
Tyleček Jiří
16.11.2010
1029
1
21
Marečková Vendula
03.04.2006
424
4
22
Konvičková Eliška
07.05.2007
927
1
23
Janoviaková Renata
29.11.2010
927
1
24
Chromcová Adéla
31.07.2006
927
1
25
Hlistová Eliška
19.10.2011
927
1
26
Flaksová Helena
09.05.2011
927
1
27
Koníčková Simona
02.10.2012
927
1
28
Lednická Eliška
26.11.2011
927
1