Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TK Slavia Orlová C TK Dolní Benešov
8:1
17:2
107:51
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2024
5
TK Dolní Benešov TK TENNISPOINT FM
0:9
1:18
45:108
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2024
9
Tenisklub7 TK Dolní Benešov
1:8
3:16
47:100
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2024
13
TK Dolní Benešov TO VOKD Ostrava-Poruba
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
25.05.2024
17
TK SC OSTRAVA B TK Dolní Benešov
9:0
18:2
105:43
Zápis o utkání - oficiální
6
01.06.2024
21
TK Dolní Benešov TK ARBREX-OSTRAVA
5:4
10:9
76:81
Zápis o utkání - oficiální
7
15.06.2024
25
volno TK Dolní Benešov
0:0
 
 
 

Soupiska TK Dolní Benešov

jméno
nar.
BH
1
Vajda Bořek
11.06.2004
1004
3
2
Stareček Tomáš
10.03.2000
1029
1
3
Stříbný David
06.02.1997
1029
1
4
Burda Jiří (H)
14.11.2001
1029
1
5
Jaloviec Pavel
12.05.1964
1029
1
6
Dihel René
01.12.1998
1029
1
7
Dohnal Matyáš
29.06.2008
1029
1
8
Jordán Matěj
19.12.2009
1029
1
21
Solková Jana (H)
26.08.1972
927
1
22
Florková Kateřina (H)
07.01.2004
927
1
23
Kremserová Justýna
03.12.2008
927
1
24
Rozmahelová Leontýna
22.03.2010
927
1
Kapitán družstva TK Dolní Benešov
Příjmení a jméno: Stareček Tomáš Bc.
Telefon: 737564034
E-mail: tenisdb@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Dolní Benešov
Příjmení a jméno: Burda Jiří
Telefon: 736188149
E-mail: jirka.burda.rex@gmail.com