Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
11.05.2024
13
TK Dolní Benešov TO VOKD Ostrava-Poruba
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Stareček Tomáš
1
Uvíra Matěj
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Stříbný David
1
Pivoda Lukáš
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Solková Jana (H)
1
Resová Lucie
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Florková Kateřina (H)
1
Resová Kamila
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Burda Jiří (H)
1
Kobilík Václav
1
7:5
1:6
1:0
9
11
2
1
1
0
6.
Dihel René
1
Vrbka Matěj
1
6:2
5:7
1:0
12
9
2
1
1
0
7.
Stříbný David
Burda Jiří (H)
1
1
Uvíra Matěj
Kobilík Václav
1
1
5:7
6:4
1:0
12
11
2
1
1
0
8.
Stareček Tomáš
Dihel René
1
1
Pivoda Lukáš
Vrbka Matěj
1
1
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Solková Jana (H)
Florková Kateřina (H)
1
1
Resová Lucie
Resová Kamila
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
84
80
12
9
6
3

Soupiska TK Dolní Benešov

jméno
nar.
BH
1
Vajda Bořek
11.06.2004
1004
3
2
Stareček Tomáš
10.03.2000
1029
1
3
Stříbný David
06.02.1997
1029
1
4
Burda Jiří (H)
14.11.2001
1029
1
5
Jaloviec Pavel
12.05.1964
1029
1
6
Dihel René
01.12.1998
1029
1
7
Dohnal Matyáš
29.06.2008
1029
1
8
Jordán Matěj
19.12.2009
1029
1
21
Solková Jana (H)
26.08.1972
927
1
22
Florková Kateřina (H)
07.01.2004
927
1
23
Kremserová Justýna
03.12.2008
927
1
24
Rozmahelová Leontýna
22.03.2010
927
1

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Tichý David
20.09.1972
1004
3
2
Uvíra Matěj
20.07.1990
1029
1
3
Pivoda Lukáš
27.10.1996
1029
1
4
Sluka Daniel
19.11.1996
1029
1
5
Kobilík Václav
25.09.1998
1029
1
6
Vrbka Matěj
22.10.1997
1029
1
7
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1029
1
8
Res Ondřej
14.08.2006
1029
1
9
Tichý David
04.02.2009
1029
1
10
Svoboda Daniel
20.09.2007
1029
1
11
Res Richard
25.01.2002
1029
1
21
Kvochová Karolína (H)
01.10.2002
927
1
22
Slaninová Lenka
21.04.1968
927
1
23
Resová Lucie
14.08.2006
927
1
24
Pivodová Marika
16.02.1991
927
1
25
Kuchařová Denisa (H)
23.06.2002
927
1
26
Máchová Denisa
09.07.2007
927
1
27
Resová Kamila
25.04.1973
927
1