Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
04.05.2024
9
Tenisklub7 TK Dolní Benešov
1:8
3:16
47:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ondračka Jakub
1
Vajda Bořek
3
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Řezníček Jakub
1
Stareček Tomáš
1
7:5
1:6
0:1
8
12
1
2
0
1
3.
Dohnal Jiří
1
Burda Jiří (H)
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Doležil Daniel
1
Dihel René
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Hanzelková Adéla (H)
1
Solková Jana (H)
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Belošovičová Karolína (H)
1
Kremserová Justýna
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Řezníček Jakub
Dohnal Jiří
1
1
Vajda Bořek
Stareček Tomáš
3
1
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Ondračka Jakub
Doležil Daniel
1
1
Burda Jiří (H)
Dihel René
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Hanzelková Adéla (H)
Belošovičová Karolína (H)
1
1
Solková Jana (H)
Kremserová Justýna
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
47
100
3
16
1
8

Soupiska Tenisklub7

jméno
nar.
BH
1
Ondračka Jakub
19.09.1972
1029
1
2
Řezníček Jakub
30.09.1996
1029
1
3
Mika Tomáš (H)
19.07.1978
1029
1
4
Dohnal Jiří
06.12.2005
1029
1
5
Stacho Martin
12.06.1975
1029
1
6
Malinovský Sebastian
11.08.2009
1029
1
7
Krpec Martin
08.07.2009
1029
1
8
Lehnert Lukáš
20.01.2009
1029
1
9
Ztratil Lukáš
19.10.2006
1029
1
10
Cvek Albert
26.10.2008
1029
1
11
Fajkus Matyáš
01.04.2010
1029
1
12
Doležil Daniel
27.08.2008
1029
1
21
Střondalová Agáta
19.07.2008
927
1
22
Borovská Barbora
08.01.2010
927
1
23
Hanzelková Adéla (H)
27.04.2009
927
1
24
Belošovičová Karolína (H)
11.02.2009
927
1
25
Veselková Klára
28.05.2010
927
1
26
Izabela Kaminská
07.12.2007
927
1
27
Matusíková Zuzana
19.11.2011
927
1

Soupiska TK Dolní Benešov

jméno
nar.
BH
1
Vajda Bořek
11.06.2004
1004
3
2
Stareček Tomáš
10.03.2000
1029
1
3
Stříbný David
06.02.1997
1029
1
4
Burda Jiří (H)
14.11.2001
1029
1
5
Jaloviec Pavel
12.05.1964
1029
1
6
Dihel René
01.12.1998
1029
1
7
Dohnal Matyáš
29.06.2008
1029
1
8
Jordán Matěj
19.12.2009
1029
1
21
Solková Jana (H)
26.08.1972
927
1
22
Florková Kateřina (H)
07.01.2004
927
1
23
Kremserová Justýna
03.12.2008
927
1
24
Rozmahelová Leontýna
22.03.2010
927
1