Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
01.06.2024
21
TK Dolní Benešov TK ARBREX-OSTRAVA
5:4
10:9
76:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vajda Bořek
3
Šebesta Pavel
3
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Stříbný David
1
Ostrý Jan
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Florková Kateřina (H)
1
Urbanová Martina
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Kremserová Justýna
1
Lyčková Miroslava
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
5.
Burda Jiří (H)
1
Kukuczka Pavel
1
2:6
6:3
1:0
9
9
2
1
1
0
6.
Dihel René
1
Palička David
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Vajda Bořek
Stříbný David
3
1
Ostrý Jan
Šebesta Pavel
1
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Burda Jiří (H)
Dihel René
1
1
Kukuczka Pavel
Palička David
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Florková Kateřina (H)
Kremserová Justýna
1
1
Urbanová Martina
Lyčková Miroslava
1
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
               
76
81
10
9
5
4

Soupiska TK Dolní Benešov

jméno
nar.
BH
1
Vajda Bořek
11.06.2004
1004
3
2
Stareček Tomáš
10.03.2000
1029
1
3
Stříbný David
06.02.1997
1029
1
4
Burda Jiří (H)
14.11.2001
1029
1
5
Jaloviec Pavel
12.05.1964
1029
1
6
Dihel René
01.12.1998
1029
1
7
Dohnal Matyáš
29.06.2008
1029
1
8
Jordán Matěj
19.12.2009
1029
1
21
Solková Jana (H)
26.08.1972
927
1
22
Florková Kateřina (H)
07.01.2004
927
1
23
Kremserová Justýna
03.12.2008
927
1
24
Rozmahelová Leontýna
22.03.2010
927
1

Soupiska TK ARBREX-OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Šebesta Pavel
25.09.1973
1004
3
2
Šebesta Milan
23.05.1977
988
3
3
Ostrý Jan
27.04.1984
1029
1
4
Kukuczka Pavel
18.12.1989
1029
1
5
Palička David
10.04.1984
1029
1
6
Vyhlídal Jan
24.12.1987
1029
1
7
Šebesta Michal
10.12.2008
1029
1
21
Urbanová Martina
25.03.1989
927
1
22
Rašnerová Michaela
26.02.1994
927
1
23
Lyčková Miroslava
07.12.1977
927
1
24
Lyčková Natálie
05.05.2003
927
1