Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Bohemians Praha A
Tisknout
7
0
50:13
104:33
705:410
14
2
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
5
2
38:25
81:52
622:522
12
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
35:28
75:58
576:516
11
4
TJ Sokol Vysočany D
Tisknout
4
3
31:32
66:70
587:595
11
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
62:77
518:624
10
6
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
3
4
28:35
65:76
568:590
10
7
Tempo Praha A
Tisknout
2
5
20:43
43:88
465:644
9
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
7
21:42
45:87
507:647
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.04.2023
2
Tempo Praha A TJ Sokol Vysočany D
4:5
9:11
76:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Musil Mathias (H)
1
Jašek David
3
6:4
3:6
6:2
15
12
2
1
1
0
2.
Soukup Jakub
1
Zámečník Adam
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Moroz Nikola
1
Šefčík Martin
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Lisner Adam
1
Pešl Alec
1
6:2
2:6
2:6
10
14
1
2
0
1
5.
Bicencová Anna (H)
4
Hrubá Tereza
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Hronová Kateřina
1
Venclová Nela
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Musil Mathias (H)
Lisner Adam
1
1
Šefčík Martin
Pešl Alec
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
8.
Bárta Miroslav
Moroz Nikola
1
1
Jašek David
Zámečník Adam
3
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Bicencová Anna (H)
Hronová Kateřina
4
1
Hrubá Tereza
Venclová Nela
6
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
76
88
9
11
4
5

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Musil Mathias (H)
08.08.2002
954
1
2
Krautman Christopher Joseph (H)
14.03.2004
954
1
3
Bárta Miroslav
21.07.1995
954
1
4
Soukup Jakub
03.03.1998
954
1
5
Vňuk Juraj
03.04.2006
954
1
6
Moroz Nikola
03.05.2006
954
1
7
Lisner Adam
27.03.2004
954
1
8
Rychetský Matyáš
14.06.2005
954
1
9
Kynčl Jiří
11.06.1971
954
1
10
Kraft Daniel
11.12.2008
954
1
11
Hampl Tomáš
30.04.2010
954
1
12
Špánek Jaroslav
08.02.1969
954
1
21
Bicencová Anna (H)
16.02.2008
444
4
22
Lencová Tereza
01.11.2007
716
3
23
Pokorná Pavlína
18.09.1988
763
3
24
Hronová Kateřina
23.10.2007
826
1
25
Vňuková Monika
01.11.1995
826
1
26
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
826
1
27
Šolcová Zuzana
27.08.2012
826
1

Soupiska TJ Sokol Vysočany D

jméno
nar.
BH
1
Dušek Karel
25.02.2004
202
9
2
Holík Denis
26.06.2004
529
4
3
Kazda Martin
26.07.2001
537
4
4
Jašek David
06.06.2004
842
3
5
Janko Antonín
15.11.2003
363
6
6
Kladiva Šimon
23.11.2002
954
1
7
Zámečník Adam
29.05.2003
954
1
8
Šefčík Martin
16.01.1998
954
1
9
Löffelmann René
23.06.2003
954
1
10
Sniegoň David
03.01.2007
954
1
11
Pešl Alec
25.10.2005
954
1
12
Duričič Filip
23.07.2006
954
1
21
Hrubá Tereza
19.07.2006
245
6
22
Venclová Nela
06.02.2006
585
3
23
Vejšická Alžběta
28.03.2009
716
3
24
Tallová Melinda
13.11.2001
763
3
25
Bohatová Laura
16.08.2006
269
6
26
Válková Nikol
24.03.1999
826
1
27
Kühnová Karolína
06.06.2008
826
1
28
Van der Zwan Demi
11.05.2009
826
1