Český tenisový svaz

Bohatová Laura

Datum narození:
16.08.2006
Platnost reg. do:
12.11.2023
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
436 (6)
 
 
 
2018
TJ Sokol Vysočany
281 (9)
 
 
 
2019
TJ Sokol Vysočany
219 (1)
539 (4)
 
 
2020
TJ Sokol Vysočany
 
432 (4)
 
 
2021
TJ Sokol Vysočany
 
351 (1)
633 (3)
 
2022-Z
TJ Sokol Vysočany
 
 
505 (3)
497 (3)
2022-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
595 (3)
214 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
25.06.2022, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 B
1
1.
09. 3.třída B
14.05.2022, Progress - TJ Sokol Vysočany D
0
2.
09. 3.třída B
28.05.2022, TJ Sokol Vysočany D - TK Ruzyně Praha C
1
3.
09. 3.třída B
25.06.2022, TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany D
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
25.06.2022, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 B
3
1.
09. 3.třída B
14.05.2022, Progress - TJ Sokol Vysočany D
0
2.
09. 3.třída B
28.05.2022, TJ Sokol Vysočany D - TK Ruzyně Praha C
1
3.
09. 3.třída B
25.06.2022, TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany D
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
25.06.2022, 09. 3.třída B
TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany D
team - Bohatová Laura 0:6, 0:6
získané body: b.
team - Tallová 0:6, 0:6
získané body: b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27. 3.třída B
01.05.2022, Sokol Petrovice - TJ Sokol Vysočany D
1
2.
27. 3.třída B
08.05.2022, TJ Sokol Vysočany D - Tenis Akademie Bálek, z.s.
1
3.
27. 3.třída B
15.05.2022, TJ Sokol Vysočany D - Tenis Cibulka
1
4.
27. 3.třída B
05.06.2022, TJ Sokol Vysočany D - Pála Vízner Tennis z.s. B
0
5.
27. 3.třída B
19.06.2022, SK Satalice - TJ Sokol Vysočany D
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27. 3.třída B
01.05.2022, Sokol Petrovice - TJ Sokol Vysočany D
1
2.
27. 3.třída B
08.05.2022, TJ Sokol Vysočany D - Tenis Akademie Bálek, z.s.
1
3.
27. 3.třída B
15.05.2022, TJ Sokol Vysočany D - Tenis Cibulka
1
4.
27. 3.třída B
05.06.2022, TJ Sokol Vysočany D - Pála Vízner Tennis z.s. B
1
5.
27. 3.třída B
19.06.2022, SK Satalice - TJ Sokol Vysočany D
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8