Český tenisový svaz

Kühnová Karolína

Datum narození:
06.06.2008
Platnost reg. do:
09.11.2025
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Tenisový klub Brozany,z.s
723 (4)
 
 
 
2020
TJ Sokol Vysočany
417 (6)
 
 
 
2021
TJ Sokol Vysočany
405 (1)
562 (3)
 
 
2022-Z
TJ Sokol Vysočany
 
206 (6)
 
 
2022-L
TJ Sokol Vysočany
 
205 (6)
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 600), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
14.05.2022, Progress - TJ Sokol Vysočany D
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
14.05.2022, Progress - TJ Sokol Vysočany D
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
01.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TK Horní Měcholupy B
1
2.
25. 2.třída C
08.05.2022, TK Ruzyně Praha - TCM Dubeč, z.s.
1
3.
25. 2.třída C
15.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TGC Kunratice A
1
4.
25. 2.třída C
29.05.2022, LTC Podolí Praha - TCM Dubeč, z.s.
1
5.
25. 2.třída C
05.06.2022, Pála Vízner Tennis z.s. A - TCM Dubeč, z.s.
1
6.
25. 2.třída C
26.06.2022, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TCM Dubeč, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
01.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TK Horní Měcholupy B
1
2.
25. 2.třída C
08.05.2022, TK Ruzyně Praha - TCM Dubeč, z.s.
0
3.
25. 2.třída C
15.05.2022, TCM Dubeč, z.s. - TGC Kunratice A
1
4.
25. 2.třída C
29.05.2022, LTC Podolí Praha - TCM Dubeč, z.s.
1
5.
25. 2.třída C
05.06.2022, Pála Vízner Tennis z.s. A - TCM Dubeč, z.s.
3
6.
25. 2.třída C
26.06.2022, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TCM Dubeč, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
30.04.2022, TCD Donovalská A - TJ Sokol Vysočany B
0
2.
33. 2.třída A
07.05.2022, TJ Sokol Vysočany B - TCM Dubeč, z.s.
1
3.
33. 2.třída A
04.06.2022, TGC Kunratice - TJ Sokol Vysočany B
1
4.
33. 2.třída A
18.06.2022, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha B
1
5.
33. 2.třída A
25.06.2022, TJ Sokol Vysočany B - Pála Vízner Tennis z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
30.04.2022, TCD Donovalská A - TJ Sokol Vysočany B
7
2.
33. 2.třída A
07.05.2022, TJ Sokol Vysočany B - TCM Dubeč, z.s.
1
3.
33. 2.třída A
04.06.2022, TGC Kunratice - TJ Sokol Vysočany B
1
4.
33. 2.třída A
18.06.2022, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha B
1
5.
33. 2.třída A
25.06.2022, TJ Sokol Vysočany B - Pála Vízner Tennis z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13