Český tenisový svaz
Datum:
16.-16.06.
Pořadatel:
TK Zlín (200)
Kódové číslo:
916544
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz
Internet:
www.tkzlin.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci i dívky hrají dohromady, prezentace do 8:30
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
15.03.2018 20:30:42
2.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín volná karta
17.03.2018 11:16:45
3.
Kollár Markus 05.08.2009 SK Zlín-Mladcová volná karta
17.03.2018 20:28:06
4.
Kolář Patrik 27.02.2009 TK Zlín volná karta
17.03.2018 20:43:00
5.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín volná karta
17.03.2018 22:22:58
6.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
18.03.2018 11:57:26
7.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod volná karta
20.03.2018 10:03:57
8.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
20.03.2018 13:01:41
9.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín volná karta
21.03.2018 13:43:19
10.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín volná karta
24.03.2018 14:01:34
11.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 - volná karta
26.03.2018 21:19:40
12.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s. volná karta
01.04.2018 08:53:36
13.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
01.04.2018 15:31:14
14.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno volná karta
05.04.2018 10:16:52
15.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK Vyškov volná karta
05.04.2018 16:35:50
16.
Varinský Tibor 10.04.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
05.04.2018 17:44:06
17.
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 22:12:18
18.
Brtník Jan 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 22:20:19
19.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc volná karta
21.04.2018 21:33:47
20.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TJ Sokol Vizovice volná karta
28.04.2018 08:25:26
21.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Na Dolině o.s. volná karta
09.05.2018 14:42:34
22.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko volná karta
10.05.2018 23:24:07
23.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
12.05.2018 21:05:51
24.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž volná karta
14.05.2018 17:45:14
25.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
15.05.2018 15:39:17
26.
Repíková Alice 07.07.2010 LTC Hodonín volná karta
18.05.2018 11:33:44
27.
Urbánoš Filip 12.08.2009 - volná karta
20.05.2018 10:01:12
28.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
22.05.2018 22:09:42
29.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
22.05.2018 22:11:13
30.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
26.05.2018 08:32:01
31.
Gregorová Sofie 18.01.2011 TC Bajda Kroměříž volná karta
26.05.2018 18:49:17
32.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK Milo Olomouc volná karta
27.05.2018 19:11:22
33.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 - volná karta
29.05.2018 00:45:01
34.
Satrapa Martin 25.08.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
30.05.2018 09:40:24
35.
Syryčanský Adam 23.07.2009 - volná karta
03.06.2018 05:46:01
36.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí volná karta
04.06.2018 09:12:28
37.
Sobotková Nicol 29.12.2009 TK Zlín volná karta
08.06.2018 13:26:26
38.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
08.06.2018 13:55:24
39.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
08.06.2018 13:56:09
40.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín volná karta
09.06.2018 08:51:36
41.
Šusta Marek 03.03.2009 TK Zlín volná karta
10.06.2018 14:17:24
42.
Vondráček Vojtěch 09.01.2009 TC Bajda Kroměříž volná karta
11.06.2018 14:15:09
43.
Výmola Michal 24.09.2010 TK Zlín volná karta
12.06.2018 06:56:36
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
12.06.2018 19:36:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
17.05.2018 06:16:00
2.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
21.05.2018 19:38:52
3.
Molíková Zuzana 21.10.2009 TK Znojmo odhlášeno hráčem
03.06.2018 09:55:51
4.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín odhlášeno hráčem
04.06.2018 13:49:19
5.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. odhlášeno hráčem
05.06.2018 05:49:29
6.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. odhlášeno hráčem
05.06.2018 17:20:28
7.
Barháčová Sofia 20.07.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
08.06.2018 19:17:06
8.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod odhlášeno hráčem
10.06.2018 21:08:34
9.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
12.06.2018 22:08:41
10.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
13.06.2018 19:10:10
11.
Věchtová Nicole 17.09.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno pořadatelem
15.06.2018 12:49:01
12.
Fišerová Alice 20.01.2009 TC Holešov, o.s. odhlášeno pořadatelem
15.06.2018 12:50:12