Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  Rožnovský tenisový klub
Datum:  22.-26.02.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Linhartová Nela
 
Dobiášová Vanessa
6:3, 6:2
 
Svobodová Jana
6:1, 6:1
 
Ječmínková Karolína
6:2, 6:4
 
Macurová Hana
6:1, 7:6 (3)
 
Piteráková  Natálie
7:5, 6:4
 
Holubová Aneta
6:2, 6:3
 
Samsonová Laura
7:6 (3), 0:6, 6:1
 
Jandová Nela
7:6 (4), 4:6, 6:4
 
Žabková Kiara
6:3, 6:1
 
Havlová Nela
6:0, 6:1
 
Čižmárová Karolína
1:6, 6:4, 6:0
 
Slaměníková Lucie
6:2, 7:5
 
Zourková Lucie
6:1, 6:0
 
Katzerová Ellen
6:4, 6:1
 
Forejtková Eliška
6:4, 6:3
 
Veselá Barbora
7:5, 6:3
 
Ondrášková Karolína
6:0, 6:0
 
Paštiková Julie
6:1, 6:3
 
Taxová Victoria
0:6, 6:1, 6:2
 
Zimanyi Ela
6:3, 6:1
 
Jiráková Julie
6:3, 6:2
 
Žingorová Adéla
7:5, 6:4
 
Valentová Karolina
6:2, 2:6, 6:2
 
Jiroušková Monika
6:4, 4:6, 6:2
 
Piteráková Dominika
6:0, 6:0
 
Shejbalová Tereza
6:4, 6:4
 
Krejčová Tereza
6:2, 6:1
 
Sekerková Veronika
6:4, 6:4
 
Sokolova Vera
6:2, 6:4
 
Hettlerová Sofie
6:4, 6:1
 
Suchá Amy
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Mrlík Jaromír (platná licence A do 29.07.2019)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Valentová Karolina 2345
Jandová Nela 2545
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 802118

Linhartová Nela - Samsonová Laura
 
Taxová Victoria - Ludvová Anna
6:3, 6:3
 
Piteráková Dominika - Slaměníková Lucie
scr.
 
Čižmárová Karolína - Havlová Nela
6:4, 6:1
 
Valentová Karolina - Zimanyi Ela
7:6 (3), 6:4
 
Krejčová Tereza - Sokolova Vera
6:2, 6:4
 
Svobodová Jana - Paštiková Julie
scr.
 
Jiráková Julie - Zourková Lucie
6:2, 7:6 (2)
 
Ječmínková Karolína - Veselá Barbora
6:3, 6:2
 
Holubová Aneta - Shejbalová Tereza
7:6 (5), 3:6, 1:0 (9)
 
Katzerová Ellen - Dobiášová Vanessa
6:1, 6:0
 
Jiroušková Monika - Forejtková Eliška
6:2, 0:6, 1:0 (7)
 
Macurová Hana - Ondrášková Karolína
7:5, 6:3
 
Hettlerová Sofie - Sekerková Veronika
4:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Piteráková  Natálie - Žingorová Adéla
6:2, 6:1
 
Suchá Amy - Jandová Nela
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Mrlík Jaromír (platná licence A do 29.07.2019)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Valentová Karolina 2345
Jandová Nela 2545
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 804118

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sevald Nikol30.06.2008TENIS SLOVÁCKO z.s.
Kovačková Alena13.06.2008TK Sparta Praha
Lebrušková Anna25.04.2007TK Spartak Jihlava