Český tenisový svaz
Datum:
01.-03.02.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
806107
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: M.Vašková

Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 31.1.2020, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.

Hraje se na 3 kurtech v nafukovací hale, povrch umělá tráva JUTA, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.

Turnaj rozšířen na 32 hráčů
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Homolková Dominika 12.07.2009 TK Pelhřimov
236
12
 
 
15.01.2020 13:26:58
2.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
257
9
 
Přijata do hl.soutěže
23.01.2020 10:13:52
3.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
267
9
 
 
04.11.2019 16:41:50
4.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
293
9
 
 
09.01.2020 11:40:19
5.
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy
439
6
 
 
20.01.2020 21:52:42
6.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
458
6
 
 
23.12.2019 18:22:59
7.
Bednářová Leona 10.12.2008 LTC Tábor 1903
609
4
 
 
03.01.2020 10:50:27
8.
Nápravníková Eliška 10.03.2009 TK Pelhřimov
637
4
 
 
06.11.2019 22:04:50
9.
Neuwirtová Linda 07.10.2009 TK Spartak Jihlava
684
4
 
 
16.01.2020 09:35:21
10.
Kofroňová Karolína 07.11.2008 LTC Tábor 1903
693
4
 
Přijata do hl.soutěže
27.01.2020 11:29:47
11.
Pařízková Nikola 25.10.2008 LTC Tábor 1903
862
4
 
volná karta
22.12.2019 00:43:37
12.
Bratová Gabriela 18.12.2008 TK ZVVZ Milevsko
862
4
 
volná karta
22.12.2019 14:50:01
13.
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
945
3
 
volná karta
04.11.2019 21:29:10
14.
Jelínková Tereza 25.09.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
945
3
 
volná karta
18.11.2019 10:13:55
15.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1158
3
 
 
01.11.2019 00:19:05
16.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
 
01.11.2019 00:02:45
17.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 04:58:41
18.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
 
01.11.2019 07:02:54
19.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
 
01.11.2019 07:28:54
20.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
volná karta
03.11.2019 20:46:58
21.
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava
1227
1
 
volná karta
05.11.2019 10:24:01
22.
Sippel Sofia Dina 17.09.2009 LTK Klatovy
1227
1
 
 
23.12.2019 16:32:30
23.
Samcova Anna 07.10.2009 TK Písek
1227
1
 
 
07.01.2020 19:42:21
24.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
14.01.2020 19:27:33

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kofroňová Kateřina 07.11.2008 LTC Tábor 1903
588
4
 
Přijata do hl.soutěže
27.01.2020 11:29:59
2.
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov
693
4
 
Přijata do hl.soutěže
27.01.2020 18:49:35
3.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
Přijata do hl. soutěže
29.01.2020 10:32:37
4.
Křivohlavá Nella 06.06.2009 TK PTA Kolín
616
4
 
Přijata do hl.soutěže
29.01.2020 10:33:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bednářová Veronika 04.11.2008 TK Scentrum Benešov, z.s.
716
4
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 22:52:42
2.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
512
6
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 19:44:03
3.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 20:46:10
4.
Vávrová Veronika 25.04.2008 SK OAZA Praha
945
3
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 11:21:51
5.
Vávrová Lucie 07.01.2010 TK Scentrum Benešov, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 11:22:39
6.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625
4
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 07:28:09
7.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 07:53:48
8.
Hebnarová Jana 08.05.2008 TK Roja Příbram z.s.
707
4
 
odhlášeno pořadatelem
24.01.2020 16:37:22
9.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 21:33:54
10.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 22:07:39
11.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
431
6
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 10:57:35
12.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:54
13.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:55
14.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 15:35:07
15.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 19:45:53
16.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:25:44
17.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:43:16
18.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:47:24
19.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:55:49
20.
Straková Valerie 08.08.2010 TK Pelhřimov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 19:04:59
21.
Pincová Elena 23.06.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 19:51:47
22.
Králová Jana 15.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
483
6
 
odhlášeno pořadatelem
29.01.2020 10:29:59
23.
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice
424
6
 
odhlášeno pořadatelem
29.01.2020 19:43:52
24.
Senderakova Veronika 31.03.2008 Jiskra Bechyně
564
6
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 11:53:06
25.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
odhlášeno pořadatelem
30.01.2020 13:50:00
26.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TK SB Světlá n.Sáz.
315
9
 
odhlášeno pořadatelem
31.01.2020 17:29:20