Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
30.11-02.12.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
806000
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje Daniel Hrbáč ml. - t.č. 792 331 590.

Prezentace v pátek 29.11.2019 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 792 331 590 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 30.11.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..

Program na sobotu 30.11.2019 v 7.55 hod. - Holmanová, Jahnová, Nováková, Pulcerová, Švidrnochová, van Neck
v 8.55 hod. - Kohoutková, Levinsky, Michalcová, Struminská, Šmídová, Tomanová
v 10.00 hod. - Cieslarová, Havelková, Nantlová, Skácelová, Šimečková, Výtisková
v 11.30 hod. - Gabzdylová, Peroutková, Plačková, Přikrylová, Roiková, Suchomelová
v 12.30 hod. - Dihlová, Dufková, Drozdová, Ďurajková, Ivanová, Kurková
v 14.00 hod. - Balážová, Polochová, Eliášová, Myslivcová
v 15.30 hod. - Řeřuchová, Vrajíková, Sněhotová
v 16.30 hod. - Martináková, Polčáková, Hartingerová
Prezentace pro čtyřhru v sobotu 30.11.2019 do 13.30 hod., nasazené hráčky i telefonicky na t.č. 792 331 590.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
 
02.11.2019 07:41:39
2.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
 
10.11.2019 15:35:21
3.
Řeřuchová Ines 03.08.2008 TK Havířov
120
15
 
volná karta-prezentována
25.11.2019 11:14:34
4.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
 
14.11.2019 11:49:57
5.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
 
01.11.2019 02:39:30
6.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
 
25.11.2019 11:15:11
7.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
prezentována
03.11.2019 14:22:45
8.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
 
01.11.2019 15:27:40
9.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
299
9
 
volná karta
24.11.2019 11:57:02
10.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
 
08.11.2019 06:21:08
11.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves
406
6
 
 
12.11.2019 10:10:01
12.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
 
01.11.2019 00:17:11
13.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
 
 
02.11.2019 18:34:21
14.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
 
01.11.2019 22:19:04
15.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
 
03.11.2019 19:23:19
16.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
483
6
 
 
17.11.2019 20:25:16
17.
Šimečková Lucie 19.04.2008 TK Slavia Orlová
599
4
 
 
12.11.2019 10:23:08
18.
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub
724
4
 
 
02.11.2019 17:08:41
19.
Sloviková Sofie 30.01.2009 TK Havířov
1226
3
 
 
06.11.2019 10:20:25
20.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:38:46
21.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:46:57
22.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:51:18
23.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
 
31.10.2019 23:57:36
24.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
 
31.10.2019 23:58:23
25.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:18:19
26.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:21:45
27.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:39:01
28.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
 
01.11.2019 01:31:11
29.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 10:00:09
30.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
 
01.11.2019 10:43:07
31.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 12:16:52
32.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 14:31:13
33.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 20:15:46
34.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
volná karta
03.11.2019 13:24:55
35.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
volná karta
04.11.2019 17:10:00
36.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
volná karta
07.11.2019 20:05:42
37.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
volná karta
11.11.2019 17:29:32
38.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
volná karta
11.11.2019 20:53:34
39.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
 
12.11.2019 12:34:42
40.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
volná karta
16.11.2019 00:59:12

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Polčáková Valerie 27.09.2008 TK Na Dolině o.s.
181
12
 
 
25.11.2019 19:35:27
2.
Výtisková Alice 04.03.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
753
4
 
 
27.11.2019 20:08:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rezdovičová Julie 04.04.2009 Slavoj Český Těšín
716
4
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 08:42:37
2.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.11.2019 08:19:35
3.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.11.2019 07:03:11
4.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 10:05:37
5.
Rašková Eliška 11.09.2010 DTJ Tenis Vřesina
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 11:39:06
6.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 21:04:04
7.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 07:14:45
8.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 17:07:31