Datum: |
31.08-02.09. |
Pořadatel: |
LTC Kolín (C - 200) |
Kódové číslo: |
716270 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Javůrek Adam |
Nová 321 | |
280 02 Veltruby | |
Tel. (1): |
725603305 |
E-mail: |
AdamDirkJavurek@seznam.cz |
Internet: |
ltckolin.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šrámek Erik | 02.04.2007 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 301 |
15 |
30.08.2019 13:59:15 |
||
2. |
Pilný Patrik | 21.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 661 |
6 |
28.08.2019 10:47:18 |
||
3. |
Dostál Marek | 14.12.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 698 |
6 |
29.08.2019 16:11:01 |
||
4. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 710 |
6 |
15.03.2019 09:06:19 |
||
5. |
Červený David | 05.07.2008 | LTC Houštka | 729 |
6 |
19.08.2019 14:33:42 |
||
6. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 994 |
4 |
29.08.2019 15:00:32 |
||
7. |
Bělina Martin | 29.12.2007 | LTC Kolín | 1043 |
4 |
31.07.2019 20:58:41 |
||
8. |
Převrátil Marek | 26.11.2008 | TK PTA Kolín | 1190 |
4 |
31.07.2019 21:03:42 |
||
9. |
Kodym Matouš | 23.04.2008 | LTC Kolín | 1566 |
3 |
31.07.2019 20:58:58 |
||
10. |
Poslušný Adam | 30.10.2008 | LTC Modřany 2005 | 1641 |
3 |
20.08.2019 08:03:49 |
||
11. |
Mizera Adam | 05.09.2008 | TK Lomnice n.Pop. | 1641 |
3 |
24.08.2019 14:15:26 |
||
12. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | 2094 |
1 |
20.03.2019 16:54:55 |
||
13. |
Kronus Alan | 13.06.2008 | LTC Kolín | 2094 |
1 |
31.07.2019 20:59:11 |
||
14. |
Janáček Tadeáš | 25.02.2007 | LTC Kolín | 2094 |
1 |
31.07.2019 20:59:47 |
||
15. |
Maryška Karel | 27.03.2008 | Sparta Kutná Hora | 2094 |
1 |
31.07.2019 21:00:11 |
||
16. |
Punar Patrik | 21.06.2009 | TK PTA Kolín | 2094 |
1 |
26.08.2019 16:15:42 |
||
17. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
29.08.2019 10:08:03 |
||
18. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | 2094 |
1 |
29.08.2019 12:18:44 |
||
19. |
Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 2094 |
1 |
30.08.2019 13:56:01 |
||
20. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
30.08.2019 13:57:57 |
||
21. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
30.08.2019 13:58:35 |
||
22. |
Šlechta David | 15.03.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 2094 |
1 |
30.08.2019 15:59:43 |
||
23. |
Bláha Karel | 22.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 2094 |
1 |
30.08.2019 16:00:06 |
||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
||||||
35. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pokorný Lukáš | 15.08.2007 | TJ Zbrojovka Vsetín | 602 |
9 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 14:42:39 |
|
2. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2019 10:54:24 |
|
3. |
Vortel Štěpán | 25.10.2008 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 874 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2019 19:16:54 |
|
4. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.08.2019 08:17:59 |
|
5. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2019 09:39:23 |
|
6. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2019 09:13:16 |
|
7. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 24.08.2019 12:00:08 |
|
8. |
Forejtek Matyas | 09.04.2009 | Sokol Královice | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 24.08.2019 12:00:08 |
|
9. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2019 20:48:13 |
|
10. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2019 08:52:03 |
|
11. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2019 10:45:44 |
|
12. |
Pelikán Tomáš | 14.09.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2019 10:50:26 |
|
13. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2019 10:55:48 |
|
14. |
Mrklovský David | 30.12.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 1566 |
3 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2019 11:54:20 |
|
15. |
Mašata David | 06.09.2009 | TK PTA Kolín | 2094 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 27.08.2019 10:18:58 |