Název: | CT TK ŠKODA PLZEŇ | Pořadatel: | TK Škoda Plzeň z.s. | Datum: | 22.-25.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Pazdera Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sanders Oliver | 6:2, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Leipner Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Bůcha Milan | | | | 7:6 (2), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svítek Alan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | 2:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Bodnár Tobiáš Petr | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rais Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | | | | | 2:6, 7:6 (3), 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chizhuk Daniil | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hildesheim Hendrik | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Daniel | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Žák Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Jurák Jaroslav | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pošvář Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kupka Ondřej | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | | | | | | 7:6 (9), 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škopek Martin | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kotrc Adam | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mach Daniel | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Tomaštík Petr | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Břicháček Bedřich | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | | 6:4, 5:7, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Stichenwirth Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Karel | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Noska Daniel | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valeš Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Švojgr Kryštof | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Štyler Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Jakub | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kolářík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Košek Martin | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kesl Jan | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jedlička Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Hrdina |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Pazdera Marek | 23 | 60 | Jedlička Adam | 39 | 45 | Valeš Vojtěch | 65 | 35 | Fáček Jan | 72 | 35 | Brill Jindřich | 73 | 35 | Rais Lukáš | 74 | 35 | Šafrata Jan | 92 | 30 | Čepl Filip | 106 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 305 |
Kódové číslo akce: 712120 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Mareš Karel | 18.09.2006 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | Chizhuk Daniil | 15.09.2006 | - | Rais Lukáš | 16.05.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|