Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  11.-15.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Valeš Vojtěch
 
 
 
Horáček Josef
6:1, 6:0
 
Blaška Sebastian
7:6 (5), 6:4
 
Krupa Lukáš
6:4, 6:0
 
Kalousek Kryštof
6:1, 6:2
 
 
3:6, 7:5, 6:2
 
Knesl David
 
Kumstát Jan
6:2, 4:6, 6:2
 
 
 
Šnajdr Denis
6:1, 6:0
 
Krňávek David
6:3, 1:6, 7:6 (0)
 
Kločurek Daniel
6:2, 6:3
 
Beneš Daniel
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Šafrata Jan
 
Mrva Maxim
6:3, 6:3
 
 
 
Šošolík Pavel
6:3, 6:3
 
Škrlík Mathias
6:1, 1:6, 6:3
 
Pospíšil Matěj
6:4, 6:4
 
Škvara Eduard
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Korec Zdeněk
 
Sklenička Štěpán
6:3, 7:6 (1)
 
 
 
Babulík Michal
6:2, 6:1
 
Sysel Lukáš
6:2, 6:4
 
Káňa Viktor
7:6 (2), 7:6 (6)
 
Kuřitka Lukáš
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Vrtěna Jakub
 
Frömel Karel
6:2, 6:1
 
 
 
Klimas Jan
6:1, 6:0
 
Brückner David
5:7, 6:0, 6:4
 
Chodura Sebastian
7:6 (7), 6:3
 
Milar Jiří
scr.
 
 
6:2, 6:4
 
Peták Denis
 
Šimeček David
3:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Žiška Štěpán
6:1, 6:4
 
Sýkora Jan
6:1, 7:5
 
Kovář Adam
7:5, 7:5
 
Postupa Martin
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Hanzelín Filip
 
Krakovský Denis
1:6, 6:0, 2:0, scr.
 
 
 
ZAVŘEL JAROSLAV
6:1, 7:6 (5)
 
Raštica Jan
6:3, 6:2
 
Doskočil Martin
6:0, 6:0
 
Bien Daniel
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Švojgr Kryštof
 
Fiala Martin
6:1, 6:0
 
 
 
Sanders Oliver
6:2, 6:2
 
Pešat Oliver
7:6 (2), 6:3
 
Prokeš Bedřich
6:0, 6:3
 
Pytel Šimon
7:5, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Sedlář Josef
 
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL/+420602718364, BRUNO ŽVAK/+420774503660
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Valeš Vojtěch 1560
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Hanzelín Filip 2760
Frömel Karel 2845
Krakovský Denis 3345
Šafrata Jan 3845
Vrtěna Jakub 4045
Kategorie : 14Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 712019

Valeš Vojtěch - Mrva Maxim
 
 
 
Postupa Martin - Krupa Lukáš
6:2, 7:5
 
Pytel Šimon - Šnajdr Denis
6:3, 7:5
 
Doskočil Martin - Kovář Adam
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Vrtěna Jakub - Fiala Martin
 
Švojgr Kryštof - Hanzelín Filip
4:6, 6:2, 1:0 (8)
 
 
 
Krňávek David - Žiška Štěpán
6:1, 6:0
 
Raštica Jan - Škrlík Mathias
6:3, 6:2
 
Kalousek Kryštof - Bartoš Adrian
6:2, 7:6 (11)
 
Beneš Daniel - Kuřitka Lukáš
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:2
 
Korec Zdeněk - Šafrata Jan
 
Kumstát Jan - Klimas Jan
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Káňa Viktor - Pospíšil Matěj
 
Rojíček Daniel - Dolný Adam
scr.
 
Chodura Sebastian - Knesl David
6:1, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Frömel Karel - Krakovský Denis
 
Horáček Josef - Šimeček David
6:1, 5:7, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:0, 4:6, 1:0 (4)
 
Šošolík Pavel - Babulík Michal
 
Sklenička Štěpán - Bien Daniel
6:0, 6:4
 
Sysel Lukáš - Kločurek Daniel
6:4, 1:6, 1:0 (10)
 
 
scr.
 
Sedlář Josef - Peták Denis
 
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL/+420602718364, BRUNO ŽVAK/+420774503660
Počet dvojic21
NasazeníBH
Valeš Vojtěch 1560
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Hanzelín Filip 2760
Frömel Karel 2845
Krakovský Denis 3345
Šafrata Jan 3845
Vrtěna Jakub 4045
Kategorie : 14Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 714019

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Grassegger Martin19.06.2008TJ MSV Studénka, z.s.
Hanák Ondřej21.06.2007TK Na Dolině o.s.
Trunda Jakub12.08.2008SK Véska
MOLDRZYK FRANTIŠEK28.06.2007TK Slavia Orlová