Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor družstev
Pořadatel:
severočeský
Datum:
05.-07.01.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Čepelík Matouš
Čepelík
Čepelík
Martínek Tobiáš
7:5, 6:1
Martínek
Straka Lukáš
6:2, 6:0
Čepelík
Mikula Matyáš
6:0, 6:0
Mikula Lukáš
Mikula Lukáš
6:2, 3:6, 7:6 (3)
Sedlatý
6:0, 6:0
Sedlatý
Sedlatý Matěj
Čepelík
Sršeň Alexandr
6:1, 6:1
Sršeň
Sršeň
Braun Denis
6:2, 6:1
Kloub
Kloub Milan
6:1, 6:4
Sršeň
Dembický Tomáš
6:1, 6:1
Uhl
Uhl Tomáš
6:2, 6:0
FALTA
6:0, 6:4
FALTA
FALTA OLIVER
Čepelík
Rašín Jakub
6:3, 6:0
Rašín
Rašín
Abraham Oliver
6:3, 6:3
Abraham
Dvořák Petr
6:0, 6:1
Rašín
Abrahám Nicolas
6:2, 7:6 (6)
Abrahám
Hošic Benjamín
6:2, 6:1
Bursa
6:1, 6:4
Bursa
Bursa Tomáš
Dvořák Filip
Derenin Matyáš
7:5, 6:3
Derenin
Derenin
Bešík Dominik
6:3, 6:1
Slavík Jakub
Slavík Jakub
4:6, 6:4, 6:4
Dvořák Filip
Josef Jan
6:4, 6:1
Kvapil
Kvapil Tomáš
6:0, 6:3
Dvořák Filip
6:0, 6:0
Dvořák Filip
Dvořák Filip
Rozhodčí turnaje:
Michaela Munzarová (licence B platnost do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:
Hráč Abraham Oliver dostal napomenutí za koučování.
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Čepelík Matouš
37
45
Dvořák Filip
59
35
Bursa Tomáš
78
30
Sršeň Alexandr
94
30
Derenin Matyáš
119
25
Sedlatý Matěj
122
25
FALTA OLIVER
125
25
Rašín Jakub
135
25
Kategorie : 10
Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 702900
Dvořák Filip
-
Čepelík Matouš
Dvořák Filip
-
Čepelík
Dvořák Filip
-
Čepelík
Straka Lukáš
-
Braun Denis
6:0, 6:0
Straka
-
Braun
Slavík Jakub
-
Mikula Lukáš
6:3, 6:2
Dvořák Filip
-
Čepelík
Abraham Oliver
-
Rašín Jakub
6:1, 6:4
Abraham
-
Rašín
Abraham
-
Rašín
Kloub Milan
-
Derenin Matyáš
4:6, 6:4, 1:0 (2)
Kloub
-
Derenin
Dvořák Filip
-
Čepelík
Hošic Benjamín
-
Dvořák Petr
6:1, 6:2
Hošic
-
Dvořák Petr
Abrahám
-
Sedlatý
Abrahám Nicolas
-
Sedlatý Matěj
6:4, 6:1
Abrahám
-
Sedlatý
Sršeň
-
Bursa
Kvapil Tomáš
-
Dembický Tomáš
6:0, 6:3
Kvapil
-
Dembický
Sršeň
-
Bursa
6:0, 6:3
Sršeň
-
Bursa
Sršeň Alexandr
-
Bursa Tomáš
Rozhodčí turnaje:
Michaela Munzarová
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Čepelík Matouš
37
45
Dvořák Filip
59
35
Bursa Tomáš
78
30
Sršeň Alexandr
94
30
Derenin Matyáš
119
25
Sedlatý Matěj
122
25
Rašín Jakub
135
25
Abrahám Nicolas
138
25
Kategorie : 10
Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 704900
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Krechler Daniel
21.04.2009
LTK Liberec