Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Rapid Cup
Pořadatel:  TK RAPID LIBEREC
Datum:  10.-12.02.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
ABRAHÁM NICOLAS
 
 
 
Hošic Benjamín
6:2, 6:0
 
Kessler Miroslav
6:0, 6:0
 
Martínek Tobiáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Smolka Bartoloměj
 
Špringl David
7:5, 6:1
 
 
 
Ježek Tomáš
6:2, 6:0
 
Dembický Tomáš
6:0, 6:0
 
Steinz Viktor
7:5, 6:3
 
Grübel Petr
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Voleský Daniel
 
Sršeň Alexandr
2:6, 7:5, 1:0 (8)
 
 
 
Škrlík Mathias
6:3, 6:0
 
Martínek Jakub
6:0, 6:0
 
Novotný Daniel
6:0, 6:1
 
Řeháček Ondřej
5:7, 6:2, 1:0 (9)
 
 
5:7, 6:2, 1:0 (5)
 
Hauser Karel Kryštof
 
Kec Adam
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Jaroš Michal
 
Bradík Jonáš
6:1, 6:4
 
Blahovec Ondřej
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Derenin Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Gruber František, Lucie Kratochvílová
Poznámka pořadatele: 8:30hod Hošic+Kessler, Ježek+Dembický, Steinz+Grubel, 9:30hod Škrlík+Martínek J., Novotný+Řeháček, Bartoš+Blahovec 10:30 ostatní hráči
Počet účastníků22
NasazeníBH
ABRAHÁM NICOLAS 27015
Derenin Matyáš 27812
Špringl David 30612
Hauser Karel Kryštof 32512
Smolka Bartoloměj 33712
Sršeň Alexandr 34612
Voleský Daniel 35912
Kec Adam 37212
Kategorie : 5Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 702136

Derenin Matyáš - Pajer Ivan
 
 
 
Jaroš Michal - Grübel Petr
6:2, 6:0
 
Hošic Benjamín - Martínek Jakub
6:3, 6:4
 
Sršeň Alexandr - Hauser Karel Kryštof
scr.
 
 
 
Bradík Jonáš - Kessler Miroslav
6:0, 6:0
 
 
 
Dembický Tomáš - Voleský Daniel
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
ABRAHÁM NICOLAS - Škrlík Mathias
6:2, 6:1
 
 
 
Novotný Daniel - Řeháček Ondřej
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Špringl David - Smolka Bartoloměj
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Pajer Ivan 16020
ABRAHÁM NICOLAS 27015
Derenin Matyáš 27812
Špringl David 30612
Hauser Karel Kryštof 32512
Smolka Bartoloměj 33712
Sršeň Alexandr 34612
Voleský Daniel 35912
Kategorie : 5Součet BH: 107
Kódové číslo akce: 704136

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pajer Ivan08.04.2006TK LTC Děčín