Český tenisový svaz

Smolka Bartoloměj

Datum narození:
30.03.2006
Platnost reg. do:
27.10.2018
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK RAPID LIBEREC
1045 (4)
 
 
 
2018
TK RAPID LIBEREC
337 (12)
 
 
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
287 (1)
649 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1
28.4.2018, TCEN Hrádek nad Nisou - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
2.
DS1
5.5.2018, LTC Panorama Teplice - TCEN Hrádek nad Nisou
0
3.
DS1
19.5.2018, LTK TEPLICE o.s. A - TCEN Hrádek nad Nisou
1
4.
DS1
9.6.2018, LTK Liberec - TCEN Hrádek nad Nisou
0
5.
DS1
16.6.2018, TCEN Hrádek nad Nisou - TK LTC Děčín
1
6.
DS1
23.6.2018, SK Matchball Česká Lípa A - TCEN Hrádek nad Nisou
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1
28.4.2018, TCEN Hrádek nad Nisou - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
2.
DS1
5.5.2018, LTC Panorama Teplice - TCEN Hrádek nad Nisou
0
3.
DS1
19.5.2018, LTK TEPLICE o.s. A - TCEN Hrádek nad Nisou
0
4.
DS1
9.6.2018, LTK Liberec - TCEN Hrádek nad Nisou
0
5.
DS1
16.6.2018, TCEN Hrádek nad Nisou - TK LTC Děčín
0
6.
DS1
23.6.2018, SK Matchball Česká Lípa A - TCEN Hrádek nad Nisou
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
07.07.2018

LTK Liberec (C - 300), K: 5/5

8>4 Derenin, Smolka - Dembický, Cigler 6:3, 6:2
4>2 Derenin, Smolka - Dušátko, Ulmon 6:4, 6:2
2>1 Abraham, Bursa - Derenin, Smolka 4:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 1 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK LTC Děčín
6
2.
DM1
6.5. 2018, Slavoj Litoměřice A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
6
3.
DM1
20.5. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice
9
4.
DM1
10.6. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
1
5.
DM1
17.6. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - SK Matchball Česká Lípa A
6
6.
DM1
24.6. 2018, TK Frýdlant v Čechách A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
6
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK LTC Děčín
5
2.
DM1
6.5. 2018, Slavoj Litoměřice A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
6
3.
DM1
20.5. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice
0
4.
DM1
10.6. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
5.
DM1
17.6. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - SK Matchball Česká Lípa A
4
6.
DM1
24.6. 2018, TK Frýdlant v Čechách A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
1
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43