Název: |
TC Head tour |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500) |
Místo konání: |
Vestec, Praha-západ |
Kódové číslo: |
706109 |
Dvorců + povrch: |
5 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 42 Vestec | |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Korolenko Kirill | 20.06.2008 | TK Sparta Praha | 109 |
25 |
prezentováno | 19.01.2020 10:42:01 |
|
2. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | 185 |
20 |
prezentováno | 01.11.2019 10:15:44 |
|
3. |
Kleiner Will | 14.04.2009 | SK Véska | 530 |
9 |
prezentováno | 19.01.2020 10:43:00 |
|
4. |
Petráček Petr | 25.05.2009 | I. ČLTPK Čerčany | 596 |
9 |
prezentováno | 24.01.2020 13:25:11 |
|
5. |
Tichý Štěpán | 01.09.2008 | TGC Kunratice | 1503 |
4 |
prezentováno | 07.01.2020 14:00:35 |
|
6. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 1939 |
1 |
volná karta,prezentováno | 13.12.2019 22:49:51 |
|
7. |
Nenadál Richard | 25.08.2010 | I. ČLTPK Čerčany | 1939 |
1 |
prezentováno | 28.12.2019 15:43:34 |
|
8. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | 1939 |
1 |
prezentováno | 09.01.2020 20:05:21 |
|
9. |
Luxa Tommy | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
prezentováno | 20.01.2020 18:29:18 |
|
10. |
Šulc Nikolas | 24.09.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | 1939 |
1 |
prezentováno | 21.01.2020 12:51:29 |
|
11. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | 1939 |
1 |
prezentováno | 24.01.2020 17:25:59 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2019 17:29:03 |
|
2. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2020 20:47:50 |
|
3. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 133 |
20 |
odhlášeno hráčem | 10.01.2020 20:10:50 |
|
4. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 11:18:56 |
|
5. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 12:13:26 |
|
6. |
Krušina David | 23.09.2010 | TJ Republikán | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2020 13:33:23 |
|
7. |
Miller Filip | 15.10.2009 | SK HAMR, z.s. | 1146 |
4 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2020 07:11:35 |
|
8. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2020 23:19:00 |
|
9. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 09:45:30 |
|
10. |
Slaboch Tomáš | 27.06.2008 | LTC Beroun, z.s. | 300 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 20:54:23 |
|
11. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 13:23:32 |
|
12. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 17:09:57 |
|
13. |
Červenák Nikolas | 17.09.2009 | TCD Donovalská | 1556 |
3 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 02:21:35 |
|
14. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 10:49:26 |
|
15. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 10:56:43 |
|
16. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 11:59:43 |
|
17. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:22 |
|
18. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 409 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:30 |
|
19. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | 86 |
25 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:31 |
|
20. |
Ryč Ondřej | 09.05.2010 | LTC Panorama Teplice | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:34 |
|
21. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 14:19:31 |
|
22. |
Mutl Antonín | 11.02.2008 | Sportclub Řevnice, z.s. | 105 |
25 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 16:37:44 |
|
23. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 17:06:05 |
|
24. |
Horák Vojtěch | 16.12.2008 | TK Roja Příbram z.s. | 426 |
12 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 17:30:08 |
|
25. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 20:54:17 |
|
26. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 07:09:42 |
|
27. |
Kejla Jakub | 14.04.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 201 |
15 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 10:11:43 |
|
28. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | 161 |
20 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 10:48:31 |
|
29. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:17:41 |
|
30. |
Jedlička David | 28.03.2010 | F.H.TK Dobřichovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:17:57 |
|
31. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:35:09 |
|
32. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:54:52 |
|
33. |
Mencl Marek | 15.06.2008 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 1646 |
3 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2020 20:30:45 |
|
34. |
Trunda Jakub | 12.08.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 536 |
9 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2020 23:06:40 |
|
35. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | 303 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 11:48:16 |