Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  29.-31.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Fejka Matěj
 
 
 
Holý Tomáš
6:1, 6:0
 
Kovář Josef
6:3, 6:3
 
Manhart Jakub
6:1, 6:0
 
Vejsada David
6:0, 6:0
 
Hrnčíř Jakub
6:1, 6:1
 
Buchanevyč Vladislav
6:4, 6:0
 
Mutl Antonín
6:2, 6:2
 
 
 
Mikula Milan
6:4, 6:2
 
Šimek Kristián
6:1, 6:3
 
Fric Adam
6:2, 6:4
 
Svoboda Josef
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Martínek Jakub
 
Dymák Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Furlet Roman
6:0, 6:1
 
Ambrož Bruno
6:0, 7:5
 
Drlík Štěpán
6:1, 6:0
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Tikovský Jakub
 
Kejla Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:2, 6:1
 
Drul Matvij
6:1, 6:2
 
Sirotek Oskar
6:2, 6:1
 
Chovanec Samuel
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Köhler Matěj
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ : 9.00 : FEJKA,BUCHANEVYČ,MUTL,MARTÍNEK,DYMÁK,TIKOVSKÝ,, 10.00: KOHLER,PŘÁDA . NÁSLEDUJE SINGL SF , PAK DEBL
Počet účastníků25
NasazeníBH
Fejka Matěj 6930
Köhler Matěj 8430
Mutl Antonín 10525
Dymák Filip 14020
Martínek Jakub 15720
Tikovský Jakub 16520
Buchanevyč Vladislav 18020
Kejla Jakub 20115
Kategorie : 7Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 702058

Fejka Matěj - Vaněk Daniel
 
Drlík Štěpán - Manhart Jakub
6:0, 6:0
 
Buchanevyč Vladislav - Dymák Filip
6:3, 6:1
 
Ambrož Bruno - Kejla Jakub
3:6, 6:1, 1:0
 
Hrnčíř Jakub - Přáda Jaroslav
6:2, 6:0
 
Sirotek Oskar - Furlet Roman
6:4, 6:2
 
Rieser Sedrik Aurelius - Šimek Kristián
6:3, 6:1
 
Mutl Antonín - Tikovský Jakub
6:2, 6:1
 
Poznámka pořadatele: Čtyřhra ne dříve než v 17.30 .
Počet dvojic8
NasazeníBH
Vaněk Daniel 6730
Fejka Matěj 6930
Mutl Antonín 10525
Dymák Filip 14020
Tikovský Jakub 16520
Buchanevyč Vladislav 18020
Kejla Jakub 20115
Přáda Jaroslav 21715
Kategorie : 7Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 704058

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šimek Kristián20.08.2010TK Olymp Praha
Vaněk Daniel27.04.2008SK HAMR, z.s.