Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Akuna cup
Pořadatel:  TK Slavia Orlová
Datum:  13.-15.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Postupa Martin
 
 
 
Jendřejek Daniel
6:1, 6:2
 
Biroščák Ondřej
6:0, 6:0
 
Wagner Matyáš
2:0, scr.
 
Pudich Omar
scr.
 
 
scr.
 
Doskočil Martin
 
Bartoš Adrian
6:1, 6:0
 
 
 
Hrbáč Jan
6:0, 6:3
 
Klimša Ondřej
6:4, 6:3
 
Zagól Jakub
6:4, 6:4
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:0, 6:0
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (1)
 
Kopel Šimon
 
Obluk Jiří
4:6, 7:5, 1:0 (6)
 
 
 
Doležal  David
6:3, 6:0
 
Kniezek Šimon
6:2, 6:2
 
Mück Filip
6:2, 6:0
 
SÁŇKA FRANTIŠEK
6:0, 6:3
 
 
6:3, 1:6, 1:0 (6)
 
Pešat Oliver
 
Škvara Eduard
6:0, 6:2
 
 
 
Kalousek Šimon
6:4, 6:3
 
Mařec Jiří
6:3, 6:4
 
Rojíček Daniel
6:3, 6:4
 
Olšar Viktor
6:1, 6:1
 
 
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Kalousek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Hoková, Kubáňová
Poznámka pořadatele: Hráč Omar Pudich se řádně telefonicky omluvil z důvodu naraženého prstu. NEREGISTROVANÝ HRÁČ č.1: BIROŠČÁK ONDŘEJ - TK SC OSTRAVA 4 BH,1078 CŽ ( REGISTRACE V ŘÍZENÍ )
Počet účastníků24
NasazeníBH
Postupa Martin 11425
Kalousek Kryštof 19015
Pešat Oliver 22215
Bartoš Adrian 26415
Kopel Šimon 28212
Obluk Jiří 31412
Škvara Eduard 34412
Doskočil Martin 37612
Kategorie : 6Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 702057

Postupa Martin - Kopel Šimon
 
 
 
Doležal  David - Klimša Ondřej
scr.
 
Kalousek Šimon - Biroščák Ondřej
6:3, 6:3
 
Jendřejek Daniel - Hrbáč Jan
6:4, 6:2
 
 
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Mařec Jiří
6:4, 6:1
 
 
 
Mück Filip - Škvara Eduard
6:3, 6:1
 
 
 
SÁŇKA FRANTIŠEK - Olšar Viktor
6:4, 6:3
 
 
 
Pešat Oliver - Rojíček Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
Kalousek Kryštof - Bartoš Adrian
6:4, 6:3
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Hoková, Kubáňová
Poznámka pořadatele: NEREGISTROVANÝ HRÁČ č.1: BIROŠČÁK ONDŘEJ - TK SC OSTRAVA 4 BH,1078 CŽ ( REGISTRACE V ŘÍZENÍ )
Počet dvojic9
NasazeníBH
Postupa Martin 11425
Kalousek Kryštof 19015
Pešat Oliver 22215
Bartoš Adrian 26415
Kopel Šimon 28212
Škvara Eduard 34412
SÁŇKA FRANTIŠEK 40412
Mück Filip 4259
Kategorie : 5Součet BH: 115
Kódové číslo akce: 704057

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Obluk Jiří26.07.2006TK Slavia Orlová
Biroščák Ondřej09.01.2007TK SC OSTRAVA