Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  LTC Tábor 1903
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Jupa Jakub
 
 
 
Vrba Jakub
6:3, 6:1
 
Hruška Petr
6:0, 6:1
 
Mojžíš Dominik
3:6, 6:3, 7:5
 
Brunclík Petr
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Čech Jan
 
Zlatohlávek Tomáš
6:2, 6:2
 
 
 
Kolářík Jakub
6:3, 6:1
 
Bražina Michael
6:0, 3:6, 6:2
 
Pazdera Marek
6:1, 6:1
 
Doubek Vojtěch
6:4, 7:5
 
 
3:6, 6:2, 6:3
 
Duda Adam
 
Neuwirth Filip
6:3, 6:2
 
 
 
Holík Denis
6:3, 3:6, 6:4
 
Horák Filip
7:6, 4:6, 7:6
 
Fáček Jan
6:0, 4:6, 6:2
 
Leipner Petr
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Vild Ondřej
 
Mach Štěpán
6:0, 6:4
 
 
 
Durovič Boris
6:3, 6:2
 
Filip Jakub
6:3, 6:4
 
Skřička Jan
6:3, 6:0
 
Zahraj Adam
7:5, 4:6, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Mrůzek Štěpán
 
Fáček Erik
5:7, 7:5, 6:4
 
 
 
Bouček František
6:4, 7:5
 
Kusý Jan
2:6, 6:1, 6:4
 
Malek Erik
4:6, 6:2, 6:4
 
Páral  Radim
6:4, 7:5
 
 
6:2, 6:3
 
Klír Lukáš
 
Babka Jakub
3:6, 6:0, 6:0
 
 
 
Velík Lukáš
6:3, 6:3
 
Hozman Dominik
6:3, 6:2
 
Hujo Ondřej
6:0, 6:1
 
Mojžíš Patrik
6:1, 6:0
 
 
7:6, 7:5
 
Kratochvíl Ondřej
 
Vašíř Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Čížek Jiří
7:5, 6:3
 
Vintera Michal
6:3, 7:6
 
Laibl Matěj
6:3, 7:6
 
Jedlička Adam
6:3, 6:1
 
 
3:6, 6:1, 6:1
 
Rouchal Dominik
 
Blažka Daniel
4:1, scr.
 
 
 
Matějíček Petr
7:5, 6:2
 
Paroulek Filip
6:4, 6:3
 
Fedasko Nikolas
6:3, 6:3
 
Douda Pavel
5:7, 6:3, 6:1
 
 
7:5, 6:2
 
Padevět Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí : finále 14:00 hodin
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jupa Jakub 2345
Padevět Jonáš 2845
Neuwirth Filip 3045
Kratochvíl Ondřej 3235
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Mrůzek Štěpán 4035
Fáček Erik 4430
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 512277

Jupa Jakub - Padevět Jonáš
 
 
 
Fuka Jan - Král Radovan
6:4, 6:4
 
Fáček Jan - Brunclík Petr
6:0, 6:4
 
Mojžíš Patrik - Mojžíš Dominik
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Zlatohlávek Tomáš - Mach Štěpán
 
Duda Adam - Vašíř Adam
7:6, 6:2
 
 
 
Paroulek Filip - Vintera Michal
6:2, 6:2
 
Durovič Boris - Hozman Dominik
5:7, 6:2, 1:0
 
Jedlička Adam - Kolářík Jakub
2:6, 6:4, 1:0
 
Filip Jakub - Laibl Matěj
1:0, scr.
 
 
scr.
 
Velík Lukáš - Kratochvíl Ondřej
 
Babka Jakub - Vild Ondřej
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
7:6, 6:0
 
Horák Filip - Kusý Jan
 
Páral  Radim - Malek Erik
6:2, 6:0
 
Fedasko Nikolas - Pazdera Marek
scr.
 
 
scr.
 
Klír Lukáš - Mrůzek Štěpán
 
Rouchal Dominik - Fáček Erik
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
 
Mach Jan - Holík Denis
scr.
 
Čížek Jiří - Bražina Michael
7:5, 7:6
 
 
6:2, 6:1
 
Neuwirth Filip - Čech Jan
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Neděle : 12:00 čtvrtfinále následuje semifinale
Počet dvojic21
NasazeníBH
Jupa Jakub 2345
Padevět Jonáš 2845
Neuwirth Filip 3045
Kratochvíl Ondřej 3235
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Mrůzek Štěpán 4035
Fáček Erik 4430
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 514277

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Guráš Martin18.09.2004TK Na Dolině o.s.
Panáček Petr10.04.2005TJ Sokol Vysočany
Vacula Filip29.04.2005TK PRECHEZA Přerov o.s.
Mukhtorov Iso06.06.2005Lob S.A. Bohnice, zs
Mukhtorov Davud16.04.2004Lob S.A. Bohnice, zs
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Fiedler Jiří14.06.2004I.ČLTK Praha
Janoušek Lukáš12.06.2004TK Slavia Plzeň
Silbernágl Kryštof18.10.2006TENIS-CENTRUM DTJ HK