Český tenisový svaz
Datum:
26.-27.09.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 250)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
516247
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sudík Radek
Na Boru 191
267 21 Tmaň
Tel. (1):
602380218
E-mail:
radeksudik@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

Kluci od 9hod Holky od 13hod
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sudik David 15.09.2006 SPORT EDEN Beroun
204
12
0
 
13.05.2020 16:07:41
2.
CHot Vladimír 31.12.2007 Lokomotiva Beroun
493
6
189
 
14.05.2020 22:36:38
3.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
 
24.04.2020 11:00:12
4.
Novák Jakub 03.05.2007 SPORT EDEN Beroun
887
3
523
 
31.05.2020 19:03:50
5.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
932
3
300
 
01.04.2020 00:54:18
6.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
985
3
335
 
01.04.2020 00:22:34
7.
Brouček Martin 19.04.2007 SPORT EDEN Beroun
985
3
542
 
31.05.2020 19:04:14
8.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
 
01.04.2020 00:12:19
9.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1044
1
442
 
01.04.2020 00:37:57
10.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
 
01.04.2020 14:40:02
11.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
1044
1
294
 
01.04.2020 19:46:52
12.
Dušek David 25.10.2007 SPORT EDEN Beroun
1044
1
1379
 
02.04.2020 09:35:38
13.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
 
02.04.2020 16:39:14
14.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
 
23.05.2020 06:24:59
15.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
 
23.05.2020 12:45:10
16.
Kysel Adrián 03.09.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
1326
 
25.05.2020 17:14:38
17.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
1044
1
351
 
28.05.2020 19:06:47
18.
Novák Vladimír 04.09.2008 SPORT EDEN Beroun
1044
1
884
 
31.05.2020 19:04:01