Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
O POHÁR MĚSTA OPAVY
Pořadatel:
TK Opava
Datum:
07.-09.09.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Beneš Daniel
Beneš
Mück
Horák Vladimír
4:6, 6:3, 1:0 (4)
Mück
Mück Filip
6:2, 6:1
Mück
Robenek Štěpán
6:0, scr.
Robenek Štěpán
Martínek Lukáš
6:0, 6:1
Baránek
Doppler Alexandr
6:1, 6:1
Baránek
Baránek Matyáš
6:0, 6:0
Chodura
Chodura Sebastian
6:1, 6:2
Chodura
Robenek Václav
6:0, 6:0
Chodura
Meinhard Adam
6:0, 6:2
Meinhard
Biroščák Ondřej
6:3, 6:4
Chodura
Foldyna Tadeáš
scr.
Foldyna Tadeáš
Pospíšil Tomáš
6:1, 6:1
Šrubař
Drozdík Adam
6:0, 6:1
Šrubař
Šrubař Adam
6:1, 6:1
Fiala
Fiala Jiří
6:4, 6:3
Fiala
Lys Ondřej
6:1, 6:1
Fiala
Kalousek Šimon
6:1, 6:4
Kovář
Kovář Adam
6:2, 6:2
Fiala
Machovský Benjamin
6:0, 6:3
Zemek
Zemek Matěj
6:1, 6:2
Kilian
Kilian Darek
6:4, 6:0
Kilian
Foldyna Ondřej
7:6, 6:3
Fiala
Mierva Sebastian
6:4, 6:2
Mierva
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:3, 6:4
Mierva
Drobný Jan
6:2, 6:1
Drobný
Stachovský Štěpán
6:0, 6:3
Šulák
Jurka Tomáš
6:4, 6:3
Jurka
Res Ondřej
6:1, 6:3
Šulák
6:4, 6:0
Šulák
Šulák Jiří
Rozhodčí turnaje:
Šulák Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků
30
Nasazení
CŽ
BH
Beneš Daniel
203
12
Šulák Jiří
265
9
Chodura Sebastian
378
6
Foldyna Ondřej
436
6
Baránek Matyáš
489
6
Fiala Jiří
520
6
Mierva Sebastian
617
4
Šrubař Adam
649
4
Kategorie : 4
Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 512236
Beneš Daniel
-
Šulák Jiří
Beneš
-
Šulák
Beneš
-
Šulák
Robenek Štěpán
-
Robenek Václav
6:2, 6:2
Kovář
-
Lys
Kovář Adam
-
Lys Ondřej
6:2, 6:7, 1:0 (7)
Beneš
-
Šulák
Zemek Matěj
-
Foldyna Ondřej
7:6, 6:4
Zemek
-
Foldyna Ondřej
Zemek
-
Foldyna Ondřej
Foldyna Tadeáš
-
Kilian Darek
6:2, 6:0
Foldyna Tadeáš
-
Kilian
Beneš
-
Šulák
Horák Vladimír
-
Kalousek Šimon
7:6, 4:1, scr.
Horák
-
Kalousek
Martínek
-
Šrubař
Martínek Lukáš
-
Šrubař Adam
6:1, 6:1
Martínek
-
Šrubař
Fiala
-
Baránek
Doppler Alexandr
-
Stachovský Štěpán
6:3, 6:1
Doppler
-
Stachovský
Fiala
-
Baránek
6:2, 6:0
Fiala
-
Baránek
Fiala Jiří
-
Baránek Matyáš
Rozhodčí turnaje:
Šulák Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Beneš Daniel
203
12
Šulák Jiří
265
9
Foldyna Ondřej
436
6
Baránek Matyáš
489
6
Fiala Jiří
520
6
Šrubař Adam
649
4
Lys Ondřej
741
4
Martínek Lukáš
863
3
Kategorie : 4
Součet BH: 50
Kódové číslo akce: 514236
Tisková PDF verze hracího plánu