Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.
Pořadatel:  TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:  30.06-03.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hertl Otto
 
 
 
Mojžíš Patrik
6:0, 6:1
 
Kameník David
6:3, 3:6, 6:1
 
Skřička Jan
7:5, 6:4
 
Peták Denis
6:3, 6:1
 
Soukup Adam
7:5, 6:3
 
Elich Samuel
6:2, 3:6, 6:4
 
Bouček František
6:4, 6:0
 
Fáček Jan
6:2, 6:3
 
Brill Jindřich
6:1, 6:4
 
Šusta Bartoloměj
6:1, 6:1
 
Pazdera Marek
6:3, 6:3
 
Pošvář Tomáš
6:2, 6:2
 
Petrofský Martin
6:2, 6:3
 
Jedlička Adam
6:1, 6:1
 
Paroulek Filip
6:0, 6:2
 
Chvapil Viktor
6:0, 6:1
 
Hildesheim Hendrik
6:2, 6:1
 
Brašna Dominik
6:1, 6:1
 
Stauch Daniel
2:6, 6:4, 6:3
 
Šafář Petr
5:7, 6:0, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Hujo Ondřej
 
Říha Adam
6:4, 6:3
 
Kusý Jan
7:5, 7:5
 
Kolářík Jakub
6:4, 6:3
 
Mojžíš Dominik
6:3, 6:2
 
Zahraj Adam
7:5, 6:1
 
Peroutka Matěj
6:4, 6:3
 
 
6:4, 7:5
 
Laibl Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Hrdina
Počet účastníků29
NasazeníBH
Hertl Otto 6325
Laibl Matěj 11220
Hujo Ondřej 13115
Bouček František 14115
Paroulek Filip 15215
Jedlička Adam 16515
Říha Adam 18212
Šafář Petr 18512
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 512024

Hertl Otto - Jedlička Adam
 
 
 
Kusý Jan - Stauch Daniel
6:2, 7:6 (8)
 
Pazdera Marek - Soukup Adam
6:7 (7), 6:3, 1:0 (8)
 
Paroulek Filip - Šafář Petr
4:6, 6:3, 1:0 (12)
 
Petrofský Martin - Šusta Bartoloměj
6:2, 6:2
 
Pošvář Tomáš - Brašna Dominik
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Elich Samuel - Kameník David
6:4, 6:3
 
Kolářík Jakub - Skřička Jan
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Fáček Jan - Peták Denis
6:2, 6:1
 
 
6:4, 1:6, 1:0 (6)
 
Brill Jindřich - Bouček František
 
Zahraj Adam - Říha Adam
7:5, 5:7, 1:0 (8)
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
 
6:3, 6:3
 
Hujo Ondřej - Laibl Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Hrdina
Počet dvojic13
NasazeníBH
Hertl Otto 6325
Laibl Matěj 11220
Hujo Ondřej 13115
Bouček František 14115
Paroulek Filip 15215
Jedlička Adam 16515
Říha Adam 18212
Elich Samuel 18512
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 514024

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Durovič Boris26.08.2005I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šusta Bartoloměj05.10.2006TJ Sokol Hostivice