Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 NIKE TROPHY 2017
Pořadatel:  TK AGROFERT Prostějov
Datum:  11.-15.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Jurajda Adam
 
 
 
Vejšický Oldřich
6:0, 6:1
 
Šťastný Zoran
6:3, 3:6, 6:3
 
Apltauer Filip
6:3, 6:1
 
Kračman Michal
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Nápravník Adam
 
Machala Martin
6:3, 6:3
 
 
 
Duda Adam
6:3, 6:2
 
Bartoň Hynek
6:0, 6:2
 
Jupa Jakub
6:2, 6:2
 
Neuwirth Filip
6:0, 7:5
 
 
6:4, 7:6 (7)
 
Baum Štěpán
 
Otypka Matouš
7:5, 3:6, 7:6 (3)
 
 
 
Černý Jan
7:6 (5), 7:6 (6)
 
Černý Jakub
6:1, 6:1
 
Homola Patrik
6:1, 6:4
 
Růžička Tomáš
7:5, 7:5
 
 
7:5, 6:3
 
Beneš Martin
 
Donald Matthew William
6:1, 6:7 (5), 6:2
 
 
 
Nicod Jakub
6:2, 6:1
 
Novák Marek
6:4, 7:5
 
Čech Filip
6:4, 6:1
 
Hrazdil Jan
6:3, 6:1
 
 
7:6 (7), 6:2
 
Prachař Jakub
 
Veigert Vojtěch
1:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Křížek Matěj
6:0, 6:0
 
Křesina Adam
6:3, 6:4
 
Zlatohlávek Tomáš
6:1, 6:2
 
Zeithamel David
6:3, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Postupa Richard
 
Mikula Jakub
6:7 (11), 6:3, 7:6 (2)
 
 
 
Bušek Kryštof
6:3, 4:6, 6:2
 
Petr Vojtěch
6:4, 4:6, 6:0
 
Novák Jakub
6:4, 3:6, 6:2
 
Janoušek Lukáš
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Burian Vojtěch
 
Zapletal Josef
6:1, 7:6 (5)
 
 
 
Menšík Jakub
6:4, 6:3
 
Vrba Lukáš
6:4, 4:6, 6:0
 
Onderka Roman
7:6 (4), 6:4
 
Mrůzek Štěpán
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Křepinský Tomáš
 
Myslivec Šimon
6:1, 6:1
 
 
 
Guráš Martin
6:7 (5), 6:1, 6:1
 
Padevět Jonáš
6:3, 5:7, 6:1
 
Vašíř Adam
6:2, 6:2
 
Kratochvíl Ondřej
2:6, 6:3, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Hauge Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Flašar
Poznámka pořadatele: Program sobota 15.4.2017 - v 9:30 hod. : FI dvouhry,
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jurajda Adam 660
Hauge Lukáš 1060
Burian Vojtěch 1360
Otypka Matouš 1445
Veigert Vojtěch 1645
Baum Štěpán 2445
Zapletal Josef 2945
Prachař Jakub 3035
Kategorie : 13Součet BH: 395
Kódové číslo akce: 512000

Hauge Lukáš - Otypka Matouš
 
 
 
Guráš Martin - Homola Patrik
6:2, 6:0
 
Apltauer Filip - Bušek Kryštof
5:7, 6:1, 1:0 (8)
 
Černý Jakub - Nicod Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Křepinský Tomáš - Šťastný Zoran
 
Myslivec Šimon - Postupa Richard
6:4, 6:3
 
 
 
Bartoň Hynek - Vejšický Oldřich
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Duda Adam - Novák Jakub
7:5, 7:5
 
Janoušek Lukáš - Růžička Tomáš
6:3, 6:1
 
Jupa Jakub - Padevět Jonáš
6:2, 6:1
 
 
2:6, 6:1, 1:0 (9)
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
Kračman Michal - Mikula Jakub
6:3, 6:2
 
 
 
Čech Filip - Křesina Adam
6:1, 7:6 (8)
 
Menšík Jakub - Petr Vojtěch
6:4, 1:6, 1:0 (6)
 
Novák Marek - Vrba Lukáš
6:2, 5:7, 1:0 (2)
 
Mrůzek Štěpán - Vašíř Adam
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Prachař Jakub - Zapletal Josef
 
Machala Martin - Zeithamel David
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Mrva Maxim - Sedlář Josef
 
Hrazdil Jan - Onderka Roman
6:3, 6:2
 
Černý Jan - Němec Vojtěch
4:6, 6:1, 1:0 (3)
 
 
6:2, 6:3
 
Baum Štěpán - Veigert Vojtěch
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Hauge Lukáš 1060
Otypka Matouš 1445
Veigert Vojtěch 1645
Baum Štěpán 2445
Zapletal Josef 2945
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Postupa Richard 3935
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 514000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Strážnický Filip10.04.2004TK AGROFERT Prostějov
Hradil Tomáš03.02.2003SK HAMR, z.s.
Palán David07.09.2003TK Spartak Jihlava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Suchánek Jakub01.03.2003Slovan Hodonín