Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
severočeský (P - 400)
Kódové číslo:
506900
Dvorců + povrch:
3 classic clay, grass
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 16:45 hod.
Kontaktní osoba:
Majšajdr Lubomír
Fibichova 929
46000 Liberec
Tel. (1):
776062660
E-mail:
lubomirmajsajdr@ltkliberec.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence formou SMS dne 24.1. do 16:45. Los 17:00 na recepci haly LTK.

Program :
Sobota možnost rozvrhy 08.00 - 08.55 - 9.00 začátek dvouher ( sehrajeme do čtvrtfinále) následně čtyřhra 2 kola

Neděle : 9.00 čtvrt + semifinále dvouher, dokončení čtyřhry

Pondělí : 9.00 Finále dvouhry
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
volná karta
19.11.2019 10:56:35
2.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
104
20
 
volná karta
10.01.2020 18:53:09
3.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
volná karta
10.11.2019 22:52:13
4.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
153
15
 
volná karta
07.01.2020 20:12:41
5.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
157
15
 
volná karta
05.01.2020 20:15:47
6.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
volná karta
08.12.2019 22:40:39
7.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
211
12
85
volná karta
02.01.2020 20:00:50
8.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
volná karta
29.12.2019 09:00:04
9.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 Severočeská tenisová o.s.
307
9
206
volná karta
21.01.2020 15:43:39
10.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
402
6
251
volná karta
20.12.2019 18:42:09
11.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
volná karta
17.11.2019 11:32:17
12.
Beneš Martin 03.10.2006 TK Frýdlant v Čechách
506
6
 
volná karta
24.12.2019 13:24:56
13.
Abraham Oliver 19.08.2007 LTK Liberec
506
6
478
volná karta
14.01.2020 20:54:14
14.
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec
633
4
 
volná karta
15.11.2019 15:45:41
15.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
862
3
76
volná karta
30.11.2019 13:01:51
16.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
887
3
63
volná karta
02.01.2020 18:36:00
17.
Kvapil Tomáš 23.08.2008 TK Frýdlant v Čechách
887
3
182
volná karta
09.01.2020 18:52:17
18.
Josef Jan 18.05.2007 TC Mozkové lázně Doubice
1044
1
553
volná karta
18.11.2019 12:42:50
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kloub Milan 01.05.2007 Severočeská tenisová o.s.
391
6
303
odhlášeno hráčem
06.01.2020 09:20:20
2.
Mauer Matěj 23.07.2006 TK Frýdlant v Čechách
932
3
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:00:08
3.
Krišal Kryštof 17.03.2007 TK Frýdlant v Čechách
660
4
665
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:01:07
4.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
667
4
229
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:46:31
5.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
816
3
164
odhlášeno hráčem
18.01.2020 22:04:17
6.
Kačur Dan 04.01.2007 Slavoj Litoměřice
456
6
225
odhlášeno hráčem
19.01.2020 06:29:14
7.
Uhl Tomáš 28.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
862
3
298
odhlášeno hráčem
20.01.2020 13:20:14
8.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 16:22:10
9.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
493
6
130
odhlášeno hráčem
23.01.2020 11:56:58
10.
Špaček Vít 24.04.2006 TK Frýdlant v Čechách
499
6
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 17:33:50