Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
26.-28.01.
Pořadatel:
severočeský (P - 400)
Kódové číslo:
506900
Dvorců + povrch:
3 classic clay, grass
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Majšajdr Lubomír
Fibichova 929
46000 Liberec
Tel. (1):
776062660
E-mail:
lubomirmajsajdr@ltkliberec.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek formou SMS 16:30 - 17:00. Následně los na hale LTK.
Program turnaj :
Sobota 8:30 předkola dvouher, následuje 1. kolo dvouher, následují 2 kola čtyřher
Neděle : 9.00 1/8 dvouhry, následně semi dvouher + semi + finále čtyřher
Pondělí : 11:30 finále dvouhry
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
volná karta
01.01.2019 19:02:40
2.
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem
120
20
 
volná karta
09.01.2019 18:31:44
3.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
159
15
288
volná karta
03.12.2018 18:28:34
4.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
201
12
243
volná karta
07.11.2018 09:18:47
5.
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl.
215
12
 
volná karta
23.01.2019 17:45:25
6.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
230
12
6
volná karta
03.01.2019 11:28:21
7.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
volná karta
21.11.2018 19:32:31
8.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
323
9
86
volná karta
14.11.2018 21:19:08
9.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
397
6
59
volná karta
27.11.2018 07:09:46
10.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
421
6
119
volná karta
31.12.2018 08:15:15
11.
Chour Josef 17.10.2005 SK Matchball Česká Lípa
475
6
 
volná karta
12.01.2019 10:14:53
12.
Smutný Jakub 04.10.2005 TK RAPID LIBEREC
520
6
 
volná karta
04.11.2018 11:51:44
13.
Blažek Radek 06.12.2005 TK Ústí n.Labem
536
4
 
volná karta
20.01.2019 10:50:28
14.
Mandík Lumír 14.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
590
4
 
volná karta
06.11.2018 08:47:18
15.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
590
4
94
volná karta
09.12.2018 23:23:39
16.
Beneš Martin 03.10.2006 TK Frýdlant v Čechách
632
4
441
volná karta
15.12.2018 23:41:17
17.
Špaček Vít 24.04.2006 TK Frýdlant v Čechách
658
4
406
volná karta
14.01.2019 12:05:11
18.
Hofman Matěj 01.08.2006 SK Matchball Česká Lípa
726
4
286
volná karta
09.01.2019 15:27:13
19.
Jaroš Michal 04.11.2006 LTK Liberec
777
3
384
volná karta
24.01.2019 20:38:08
20.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
1083
1
78
volná karta
25.11.2018 16:15:38
21.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec
1083
1
122
volná karta
16.12.2018 12:47:50
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
1083
1
476
odhlášeno hráčem
14.01.2019 19:39:42
2.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
943
3
138
odhlášeno hráčem
19.01.2019 11:35:04
3.
Vodháněl Ondřej 05.02.2006 TK Mnichovo Hradiště
752
4
321
odhlášeno hráčem
19.01.2019 21:04:28
4.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
1083
1
211
IS: kolizní přihláška
20.01.2019 12:01:20
5.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
818
3
125
odhlášeno hráčem
22.01.2019 15:51:22
6.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
224
12
376
odhlášeno hráčem
24.01.2019 20:59:35
7.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
367
6
194
odhlášeno pořadatelem
25.01.2019 08:33:13
8.
Špringl David 17.10.2006 Severočeská tenisová o.s.
550
4
257
odhlášeno hráčem
25.01.2019 15:24:52