Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  08.-10.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Pokorný Jiří
 
 
 
Zahrádka David
6:1, 6:1
 
Štreit David
6:4, 4:6, 1:0
 
Brettl Tobiáš
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Hladík Daniel
 
Hanzl Jan
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Mašata Daniel
 
Köhler Matěj
5:7, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rybář Michal
 
Jarolímek Josef
6:2, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Hromek Adrian
 
Chipashvili Giorgi
0:1, scr.
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Brettl Filip
 
Kessler Miroslav
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Přistoupil Marek
 
Häring Oliver
6:0, 6:2
 
Bělík Antonín
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Petrofský David
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na neděli: 9:00==Pokorný-Hladík, Hanzl-Kohler, Přistoupil-Petrofský 10:00==Holubová-Soukalová, Hůlková-Jarolímková 11:30==Baničová-Dejmková, Ondráčková-Nýdrlová 13:00==semi deblů kluci 14:00==semi deblů holky
Počet účastníků18
NasazeníBH
Pokorný Jiří 7325
Petrofský David 9120
Hanzl Jan 13715
Brettl Filip 16815
Jarolímek Josef 17212
Přistoupil Marek 17512
Štreit David 18212
Hladík Daniel 3529
Kategorie : 6Součet BH: 120
Kódové číslo akce: 502111

Pokorný Jiří - Šusta Bartoloměj
 
 
 
Brettl Filip - Brettl Tobiáš
6:1, 6:0
 
Mašata Daniel - Růžek Matyáš
6:2, 6:0
 
Přistoupil Marek - Růžek Filip
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Hladík Daniel - Häring Oliver
 
Köhler Matěj - Kovář Josef
6:2, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:0
 
Štreit David - Jarolímek Josef
 
Chipashvili Giorgi - Bělík Antonín
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Petrofský David - Hanzl Jan
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Pokorný Jiří 7325
Petrofský David 9120
Šusta Bartoloměj 9620
Hanzl Jan 13715
Brettl Filip 16815
Jarolímek Josef 17212
Přistoupil Marek 17512
Štreit David 18212
Kategorie : 6Součet BH: 131
Kódové číslo akce: 504111

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Onder Štěpán04.10.2007Sokol Čimice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hromek Adrian13.05.2008TENIS Klánovice
Kovář Josef21.10.2010SK Meteor Praha
Růžek Matyáš26.03.2009TJ Solidarita Praha 10
Růžek Filip27.07.2006Open Tennis Club
Šusta Bartoloměj05.10.2006Tenis Dobříš